Kilim oturma grupları 2013 (Esen)

Kilim koltuk takımı modelleri oturma grubu fiyatları ve taksit seçenekleri…

Özellikle gençlerin bir hayli sevdiği markalardan biri olan Kilim yeni sezona girerken ürün gamına yepyeni sonbahar koleksiyonları eklerken binbirdekor.com olarak bizlerde bu şık ürünleri mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Kilim Delüks takım modellerinden Esen koleksiyonuna göz atıp fiyatları ve taksit seçenekleri ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. 

Esen Delüks takım, Easy Openning sistemiyle açılarak, ileri çekilmeden basitçe yatak olma özelliğine sahip geniş depolama alanları sunan sandıklı üçlü kanepesi ile oldukça işlevsel. İşlevselliğinin yanı sıra ekstra takoz süngerlerle desteklenmiş bonel yayları sayesine yumuşak oturum sağladığı için çokta konforlu.

Şıklığına gelince “görünen köy kılavuz istemez”, dikkatinizi ilk olarak kol yanlarındaki dekoratif motifler çekti büyük bir olasılıkla. Şahsen ben, bu sırt minderlerinde ve kırlentlerinde de mevcut olan nakışla süslenmiş ahşap rengi derilere hasta oldum. Sözü fazla uzatmayayım ve bu şık takımın görsellerine hep birlikte göz atalım…

 

Esen Delüks Takım Fiyat ve Taksit Seçenekleri

 

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.