Kilim oturma grupları 2013 (Esen)

Kilim koltuk takımı modelleri oturma grubu fiyatları ve taksit seçenekleri…

Özellikle gençlerin bir hayli sevdiği markalardan biri olan Kilim yeni sezona girerken ürün gamına yepyeni sonbahar koleksiyonları eklerken binbirdekor.com olarak bizlerde bu şık ürünleri mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda Kilim Delüks takım modellerinden Esen koleksiyonuna göz atıp fiyatları ve taksit seçenekleri ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. 

Esen Delüks takım, Easy Openning sistemiyle açılarak, ileri çekilmeden basitçe yatak olma özelliğine sahip geniş depolama alanları sunan sandıklı üçlü kanepesi ile oldukça işlevsel. İşlevselliğinin yanı sıra ekstra takoz süngerlerle desteklenmiş bonel yayları sayesine yumuşak oturum sağladığı için çokta konforlu.

Şıklığına gelince “görünen köy kılavuz istemez”, dikkatinizi ilk olarak kol yanlarındaki dekoratif motifler çekti büyük bir olasılıkla. Şahsen ben, bu sırt minderlerinde ve kırlentlerinde de mevcut olan nakışla süslenmiş ahşap rengi derilere hasta oldum. Sözü fazla uzatmayayım ve bu şık takımın görsellerine hep birlikte göz atalım…

 

KESİNLİKLE OKU !..   Kilim koltuk takımları ve fiyatları 2014 (Çınar)

Esen Delüks Takım Fiyat ve Taksit Seçenekleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çok güzel çatı bahçeleri

Çatı bahçesi detayları çatı bahçesi örnekleri çatı bahçesi fikirleri, bahçe düzenleme önerileri... İnsan yakıp yıkıp...

Kapat