Kilim Mobilya Yatak Odası Modelleri Fiyatları 2021 İnceleme

En Yeni 2021 Yatak Odası Takımları

Sizler için  kullanışlı ve şık yatak odaları, aynı zamanda en ucuz yatak odası fiyatları bulmak adına markaların en yeni modellerini incelemeye devam ediyor, özellikle kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatlarını mercek altına alıyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda başta, İstikbal yatak odası takımı modelleri olmak üzere, Bellona yatak odası takımı ile Doğtaş yatak odası modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak incelemiştik. Hatta daha spesifik detaylara girerek Modern Yatak Odası Takımları ve bazalı yatak odası takımları ve fiyatları gibi konulara bile girmiştik. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıllara Kilim Mobilya Akasya yatak odası ile damgasını vuran Kilim Mobilya’nın en yeni yatak odası takımlarını masaya yatırıyoruz.

Kilim Mobilya Yatak Odası Koleksiyonu 2021

Aslında geçtiğimiz günlerde markanın yeni yılın hemen başlarında ürün gamına eklediği Atlantik yatak odası Kilim modelini incelemiştik. Ancak Kilim Mobilya tasarımcıları bu yatak odası takımından sonra yılın ortalarında vitrinlere tamı tamına 4 koleksiyon daha ekledi. Bizlerde binbirdekor.com olarak Kilim Mobilya’nın bu hamlesi karşısında boş durmadık tabi ki markanın, Garden, Yıldız, Gold ve Bell adını verdiği bu yeni yatak odası takımlarını sizler için fiyatları, görselleri ve özellikleri ile birlikte incelemeye aldık. Dolayısı ile şu sıralar yeni bir yatak odası takımı almak niyetinde iseniz bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kilim Mobilya Garden Yatak Odası

Kilim Mobilya’nın adeta dumanı üzerinde tüten en yeni yatak odası takımlarından biri olan Garden serisi özellikle doğal ahşabın sıcak ve samimi dokusundan hoşlanan, ancak birazda lüks dokunuşlar isteyen, modern avangart tarzı bir yatak odası takımı. Doğal meşe tonunda ki renk konfigürasyonuna eklenen beyaz ve özel işleme detayları, ünitelere özel yerden yüksek konik ayak tasarımı ve özellikle de kulp detayları ile yeni yıla damgasını vuracağını düşündüğümüz bu yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak, 4 farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulduğunu görüyoruz.

Bu alternatiflerden ilki özellikle küçük yatak odaları için son derece ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz 4 kapaklı gardırop seçeneği ki bu seçenek şu sıralar 11.383,00 TL yerine Kilim Mobilya Kampanyaları dahilinde 7.399,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 5 kapaklı gardırop seçeneği de yine indirimler dahilinde 12.769,00 TL yerine 8.299,00 TL fiyat etiketine sahip. Eğer 6 kapaklı yada sürgü kapaklı bir Garden yatak odası takımı satın almak isterseniz de 13.691,00 TL yerine 8.899,00 TL gibi bir para ödemeniz gerekiyor.

Kilim Mobilya Bell Yatak Odası

Yine doğal ahşap renklerinin ön plana çıktığı Bell yatak odası takımı ise ünite kapaklarında ki CNC işlemeler ve sıradışı ayak tasarımı ile göze çarparken, salon konsollarını andıran, hoş bir tasarıma sahip, şık bir ayna ile taçlandırılmış şifoniyerinin muhteşem olduğunu söyleyebiliriz. Takımın en büyük handikabı ise sadece iki kapılı sürgülü gardırop alternatifinden başka bir seçeneğinin olmaması. Bu seçenek ise 13.849,00 Liradan 8.999,00 Liraya düşmüş durumda…

Kilim Mobilya Gold Yatak Odası

Markanın yatak odası ürün gamına yeni eklediği ürünlerden bir diğeri de Gold yatak odası takımı. Görsellikten ziyade işlevsel özelliklerin ön planda tutulduğu bu yatak odası takımında da yine trend mobilya renklerinden olan doğal meşe renginin kullanıldığını görüyoruz. Retro tarzı bir tasarıma sahip olan bu yatak odası takımında ise 4 kapaklı, 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop kapaklı alternatiflerin sunuluyor. Takımın 4 kapaklı gardırop alternatifi normalde 10.139,00 TL ancak kampanyalar dahilinde bu rakam 6.589,00 Liraya kadar düşüyor. Yine indirimler dahilinde sadece 400 TL fark ödeyerek takımın 5 kapaklı alternatifini satın alabiliyorsunuz. Gold yatak odası takımının 6 kapaklı seçeneği ise 11.829,00 TL yerine 7.689,00 TL gibi fiyatla satışa sunulurken, sürgü kapaklı modelinin fiyatı ise indirimli olarak 8.289,00 TL olarak belirlenmiş.

Kilim Mobilya Yıldız Yatak Odası

Yeni yılda meşe gibi doğal renk tonlarının trend olacağını Kilim Mobilya’nın en yeni yatak odası takımlarından anlayabiliyoruz, zira markanın ürün gamına yeni eklediği yatak odası takımlarından biri olan Yıldız yatak odası takımında da meşe rengini, kum taşı ve nagano ile harmanlanmış olarak görüyoruz. Tüketici ihtiyaçlarına göre yine 4 farklı gardırop seçeneği ile vitrine çıkan bu takımın ilk versiyonu olan 4 kapaklı gardırop seçeneği 8.799,00 TL yerine 5.990,00 TL fiyatla satılırken, 5 kapaklı alternatifi 7.000,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Kilim Mobilya mağazalarında bekliyor. Takımın 6 kapaklı seçeneği normalde 10.999,00 TL ama yine bu indirimler sayesinde 7.490,00 TL gibi bir fiyatla bu seçeneğe sahip olabiliyorsunuz. Sürgü kapaklı Yıldız yatak odası takımını ise 200 TL gibi bir fark ödeyerek 7.690,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Kilim Mobilya Yatak Odası Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Elbette yukarıda verdiğimiz fiyatlar kısa bir zaman aralığı içerisinde geçerli. Dolayısı belirli bir süre sonra bu fiyatlar değişebilir. Bu nedenle hem bu yatak odası takımlarının detaylı diğer görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına bu linke tıklayarak Kilim Mobilya yatak odaları kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir