Kilim Mobilya Koltuk Takımları Fiyatları 2020 (New Fiesta)

Oturma Grubu Modelleri 2020

Sizler için, hem şık, hem konforlu, hemde bütçelerinizi sarsmayacak ucuz koltuk takımları bulmak adına koltuk takımı modellerini incelemeye devam ediyoruz. Hem spor koltuk takımları hem avangart, hem de chester koltuk takımı modellerini detayları ile inceliyoruz. Ayrıca hemen tüm mobilya markalarının ürünlerini mercek altına alıyor, bu markaların koltuk takımı kampanya ve indirimlerine de göz atıyoruz. Bu Örneğin son olarak bellona koltuk takımı ve alfemo koltuk takımı modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. (Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerini de inceleyebilirsiniz.)

Kilim Mobilya Koltuk Takımı Modelleri 2020

Burada ise daha önce kilim mobilya köşe takımları ve kilim mobilya salon takımı ve fiyatları gibi başlıklar altında diğer ürünlerine göz attığımız Kilim Mobilya’nın yeni bir koltuk takımını sizlerle buluşturuyor, bu yeni koltuk takımını fiyat bilgileri, özellikleri ve görselleri ile birlikte her zaman olduğu gibi detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz. Eğer şu sıralar oturma odanız için spor ve kullanışlı bir oturma grubu arıyorsanız kilim mobilya kampanyaları dahilinde oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulan bu takıma mutlaka göz atmanızı öneririz.

Oturma Odaları İçin Modern Koltuk Takımları

Modern bir oturma odası dekorasyonuna sahipseniz ve bu odaya uygun, hatta biraz da marjinal bir oturma grubu aramakta iseniz, son zamanlarda inanılmaz şık ve estetik tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Kilim Mobilya’nın ürün gamına henüz eklediği New Fiesta tam da size göre bir ürün.

Kilim Mobilya New Fiesta Koltuk Takımı

İnsanı bakarken bile dinlendiren son derece konforlu bir yapıya sahip olan New Fiesta, ilk bakışta sıradışı rengi ile dikkat çekiyor. Son derece modern bir tasarıma sahip olan bu ürün kullanım kolaylığı ile kullanıcının bir çok ihtiyacına cevap veriyor. Yatak olma özelliğini ve temizliği kolaylaştıran yerden yüksek ayak yapısını ise New Fiesta oturma grubunun artıları olarak değerlendirebiliriz.

Kilim Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları 2020 (New Fiesta)

Paragraf aralarında resimlerini gördüğünüz takımın fiyatlarına gelecek olursak, efendim konunun girişinde de belirttiğimiz gibi bu ürün Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde. Takımın iki adet üçlü koltuk ve tek berjer koltuktan meydana gelen standart seçeneği bu kampanyalar dahilinde 7.725,00 TL yerine 5.022,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Eğer bu takıma bir berjer daha eklemek isterseniz de cebinizden çıkacak para 5.990,00 TL olarak görünüyor.

Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki bu rakamlar geçici bir süre için geçerli. Dolayısı ile elinizi çabuk tutmanızı ve size en yakın bir Kilim Mobilya satış noktasına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Pierre Cardin yemek odası modelleri

  Pierre Cardin yemek odası fiyatları modern yemek odası modelleri güzel yemek odası takımları... İsmini...

Kapat