Kilim Koltuk Takımları 2019 (Marmaris)

Kilim Mobilya Oturma Grupları 2019

kilim mobilya salon takımı ve fiyatları kilim mobilya köşe takımları kilim mobilya kanepe kilim kemer koltuk takımı kilim hanzade koltuk takımı kilim mobilya kampanyalar  – Genelde gençlerin yeni evlenirken tercih ettiği ve bir zamanların “Bi’ Kilim Yeter Sevgilim” sloganı ile sektöre damgasını vurmuş markalarımızdan biri olan Kilim Mobilya.

Kilim Mobilya 2019 Koltuk Takımı Modelleri

Yeni yıla bir çok yeni koltuk takımı modeli ile merhaba derken, binbirdekor.com olarak bu duruma kayıtsız kalamazdık elbette. Hemen kolları sıvadık ve olması gerektiği gibi Kilim Mobilya yeni sezon koltuk takımı modellerine göz atmaya ve fiyatları, özellikleri hakkında sizleri bilgilendirmek için markayı tekrardan mercek altına almaya karar verdik.

Kilim Marmaris Koltuk Takımı

Bu sayfamızda oldukça cool bir koltuk takımı olarak göze çarpan, spor koltuk takımları içerisinde genel anlamda ayrı bir yere sahip olan ve makanın en tutulan koltuk takımları liste başı görünen Marmaris koltuk takımını inceliyoruz.

Moden tarzda bir salon dekore ettiyseniz yada modern stillerde dekore edilen oturma odanız bu takımı kaldıracak kadar geniş ise veya salon kültürünüz yok da salonunuzu oturma odası olarak kullanıyorsanız Marmaris tam da aradığınız takım olabilir.

Kolay Silinebilir Nubuk Kumaş

Takım, kolay silinebilir, leke tutmaz özellikte nubuk tarzı, Kahve-Krem, Bordo-Gri ve Turkuaz-Krem gibi son derece trend döşemelik kumaş renkleri ile vitrine çıkan Marmaris, şık görünümünün yanında yatak olabilme gibi işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Takımın oturum özellikleri yani konforu ise 10 numara, zira takımın görsellerine bile bakarken dinleniyorsunuz 🙂

Kilim Mobilya Marmaris Koltuk Takımı Fiyatları

Gelelim Marmaris koltuk takımının fiyatlarına… Efendim ürünün 2 adet üçlü koltuk ve bir adette berjerden meydana gelen modeli üzerinde 7.495,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Bu rakam 6 taksit yada peşin ödeme seçeneği için geçerli. Eğer ürünü 11 taksitle satın almak isterseniz, fiyat 8.244,50 Liraya yükseliyor.

Takımın iki üçlü koltuk ve 2 adet berjer koltuktan oluşan delüks modelinin indirimli peşin fiyatı ise 8.690,00 TL olarak belirlenmiş. 11 Taksit geçerli fiyatı ise 9.559,00 TL.

Hemen hatırlatmak isteriz ki burada gördüğünüz rakamlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir