Kelebek Mobilya Yemek Odası Modelleri Kampanyalı Fiyatları 2020

2020 Yemek Odası Modelleri Detaylı İnceleme

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizler için marka marka model model incelenmeye devam ediyor. Son olarak lider mobilya markalarımızın ürünleri, Doğtaş yemek odası ve Bellona yemek odası takımı modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca yemek odası takımlarını modern tarzlar için ağır bulan okurlarımız içinde Ikea yemek masası tasarımlarına göz atmıştık. Tabi kaliteli ve ucuz yemek odası arayan okurlarımızı da unutmadık ve Modern Yemek Odası Takımları Siteler başlığıyla farklı alternatifleri de bilgilerinize sunduk. Bugün ise geçen yıl özellikle Kelebek Zerene Yemek Odası gibi bir model ile baş döndüren Kelebek Mobilya Yemek Odası 2020 modellerini, Kelebek Mobilya kampanya ve indirimli fiyatları ile birlikte inceliyoruz.

Kelebek Yemek Odası 2020

Yakın zaman önce yepyeni ve oldukça iddialı köşe ve koltuk takımlarını vitrine çıkaran Kelebek Mobilya, yemek odası takımlarında da başta Levana Yemek Odası olmak üzere, Cara, Redoro ve Queen gibi modelleri ile çok çok iddialı. Dolayısı ile gelin vakit kaybetmeden bu yeni koleksiyonları fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye başlayalım.

Kelebek Mobilya Levana Yemek Odası

Yemek odası zarafetine Kelebek Mobilya’nın ne kadar farklı bir açıdan baktığının en güzel kanıtlarından biri olan Lavena serisi aynı zamanda post modern mobilya akımının en güzel örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle özel tasarım ayaklar ve son zamanların trendi mermer desenli yemek masası tek kelime ile harika. Üstelik bu takım şu sıralar acayip bir indirime girmiş durumda, zira, 6 adet standart sandalye, konsol ve konsol aynası ve sabit mermer desenli masadan (Vitrin seçeneği yok) oluşan Lavena yemek odası şu sıralar 8.743,00 TL yerine 12 taksitle 6.125,00 TL gibi bir fiyatla satış sunuluyor. Bu ürünü nakit almak isterseniz de fiyat 5.629,00 Liralara kadar düşüyor.

Kelebek Mobilya Cara Yemek Odası

Değerli konuklarla yenen özel yemekleri ziyafete dönüştürmeyi düşünen takipçilerimizi için son derece şık bir alternatif olduğunu düşündüğümüz Cara koleksiyonu hem klasik, hem de modern çizgileri bir araya getirirken, Beyaz ve Amalfi Ceviz gibi iki farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Özel ve dikkat çekici detayları ile hem geçmişi hem de günümüzü yaşatan bu takımda da yine kampanya dahilinde dişe dokunur indirimler var.

Yine 6 adet standart sandalye, konsol ve konsol aynası, 160X90 cm ebatında açılır kapanır masa ve vitrinden oluşan Cara yemek odası 10.920,00 TL yerine 12 taksitle 7.645,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunulurken bu rakam nakit alımlarda 7.031,00 Liraya düşüyor.

Kelebek Mobilya Rodero Yemek Odası

Hem sade, hem de bir o kadar gösterişli, üstelik son derece modern tasarıma sahip bir yemek odası arayıp da halen bulamadıysanız Rodero yemek odası takımına mutlaka göz atmanızı öneririz. meşenin doğal tonu ile metalik efektli kahverenginin muhteşem bir ahenkle bir araya getirildiği bu ürün, Kulpsuz ve sade tasarımı ile dikkat çekerken, iki parçadan oluşan masa tablası ve dayanıklı sandalyeleri aynı zamanda oldukça kullanışlı bir yemek odası olarak da dikkat çekiyor. Takımın 6 adet standart sandalye, konsol, 160X90 cm ebatında açılır masa ve vitrinden meydana gelen seçeneğinin fiyatı her ne kadar Kelebek Mobilya fiyat listesinde 12.654,00 TL olarak görünse de kampanya dahilinde 8.864,00 TL fiyatla üstelik yine 12 taksitle satışa sunuluyor. Nakit alımlarda ise bu fiyat 8.148,00 TL olarak belirlenmiş.

Kelebek Mobilya Queen Yemek Odası

İnceleyeceğimiz son Kelebek Mobilya ürünü Queen serisinden arkadaşlar. Queen ismi akıllara biraz klasik bir tarz getirse de bu ürününü Retro tarzı tasarım çizgileri ile evine modern bir tarz katmak isteyenlere hitab eden bir yemek odası takımı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Markanın “Tarzınızı Kişiselleştirin” sloganı ile vitrinlerine çıkardığı takım da koyu renk ve ceviz rengi olmak üzere farklı kapak alternatifleri bulunurken, yine kampanya dahilinde takımın 6 adet standart sandalye, konsol, 160X90 cm ebatında açılır masa ve vitrinden oluşan alternatifi normalde 10.595,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat kampanya dahilinde bu rakam yine 12 taksitli olmak üzere 7.417,00 Liraya düşüyor. Bu ürünü nakit almak isterseniz de cebinizden çıkacak para 6.822,00 TL olarak görünüyor.

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları ve Kampanyalı Fiyatları 2020

Elbette Yukarıda verdiğimiz fiyatlar kampanya dahilinde ve dolayısı ile belirli bir süre için geçerli. Bu nedenle hem ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Kelebek Mobilya yemek odası kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir