Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Yatak Odası Takımları Fiyatları 2021

Yatak odası takımları maceramız sürüyor arkadaşlar. Sizler için her zaman olduğu gibi hem şık ve kullanışlı, hem de ucuz yatak odası takımı fiyatları bulmak adına piyasa araştırması yapıyor, markaların yeni koleksiyonlarına göz atıyor, kampanyalı yatak odası takımları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda son olarak, bazalı yatak odası takımları ile yatak odası takımı istikbal modelleri ve fiyatları konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu sayfamızın konuğu ise ülkemizin en eski mobilya üreticilerinden biri olan Kelebek Mobilya. Başlıktan da anlayacağınız üzere markanın en yeni yatak odası takımlarını, görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Kelebek Yatak Odası Takımları Fiyatları 2021

Geçtiğimiz yıl incelediğimiz başta kelebek yatak odası angelic olmak üzere, kelebek keops yatak odası ve kelebek crista yatak odası gibi modeller bizleri kendine hayran bırakmışlardı. Ancak markanın 2021 ürün gamında ki yatak odası koleksiyonları da bahsi geçen bu modelleri aratmayacak nitelikte. Özellikle bir kaç model var ki yatak odası takımı satın almadan önce mutlaka görülmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Üstelik Kelebek Mobilya’da şu sıralar inanılmaz indirimler var. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmadan bu güzel koleksiyonlara göz atmaya başlayalım ne dersiniz.

KELEBEK MOBİLYA GENÇ ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI BURADA !..

Kelebek Cara Yatak Odası

Beyaz ve Amalfi Ceviz olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile satışa sunulan üst tarafta resmini gördüğünüz Kelebek Cara yatak odası takımı damaklarda farklı bir lezzet bırakan tasarımı ile yatak odanızda antik bir görünüm elde etmenizi sağlarken, işlevselliği ve konforu ile de dikkat çekiyor. Takımın 5 kapılı gardırop, 160X200 cm karyola ,1 adet şifoniyer ve 2 adette komodinden meydana gelen modelinin liste fiyatı 9.358,00 TL olarak görünüyor. Fakat bu rakam Kelebek Mobilya kampanyaları dahilinde 5.995,00 Liraya kadar düşüyor.

Kelebek Levana Yatak Odası

Hiç şüphesiz 2021 yılında adından en çok bahsettirecek yatak odası takımlarından biri olan Lavena serisi incecik detayları ile zarafet timsali bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yatak odanızı son derece özel bir hale getireceğini düşündüğümüz bu yatak odası takımı, şıklığının yanında ekstra depolama alanları sunan ürünleri ile aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak da övgüyü hak ediyor. Takımın güncel fiyatlarına gelecek olursak, efendim bu takımın 5 kapaklı gardırop, 160X200 cm karyola ,1 adet şifoniyer ve 2 adette komodinden meydana gelen modeli 11.124,00 TL. Kelebek Mobilya kampanyaları ile bu fiyat 7.127,00 Liraya iniyor.

Kelebek Claudia Yatak Odası

Modern yatak odası takımları aramakta olan okurlarımız için harika bir tasarıma sahip olan Claudia serisi yatak odası takımı adeta biçilmiş kaftan niteliğinde. Ceviz rengi tasarımı ile ön plana çıkarken takımda birde farklı bir sürpriz ile karşılaşıyoruz, zira Claudia serisinde yatak odanız daha kullanışlı bir hale getiren köşe gardırop seçeneği de sunuluyor. Takımın köşe gardıroplu fiyatı ise 8008,00 TL. Tabii bu ürün de kampanya dahilinde ve indirimli fiyatı ise sadece 5130,00 TL.

Kelebek Nigero Yatak Odası Takımı

Meşe ve beyaz renk konfigürasyonu ile vitrine çıkan Nigero serisi yatak odası takımı, genç ve dinamik tasarımı ile gençlere, natürel tasarımı ile de doğallıktan hoşlanan tüketiciye hitab ediyor. Kumaş ve ahşap bir arada kullanıldığı karyolası ile göze çarpan takım, ihtiyaca göre artırılabilen dolap kapak sayısı ile de şık olduğu kadar işlevsel bir ürün olarak da ön plana çıkıyor. Takım şu sıralar kampanya dahilinde 12.994,00 TL yerine 8.325,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için Kelebek Yatak Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir