Kelebek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 2020

2020 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

En yeni köşe takımları ve fiyatları markaları ve modelleri ile birlikte detaylı bir şekilde binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce çeşitli markalarımızın ürünleri alfemo köşe koltuk takımları ve doğtaş köşe takımı modelleri gibi başlıklar altında editörlerimiz tarafından incelenmişti. Ayrıca mondi köşe takımı fiyatları ve görsellerini de beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Bunun yanında yapı marketlerin ürünleri de Tekzen köşe takımı ve köşe takımı ikea gibi etiketlerle sayfalarımıza konuk olmuştu. Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Kelebek Köşe Takımları 2020

Bu sayfamızın konuğu ise her daim modern tasarımları ile dikkat çeken Kelebek Mobilya. Yeni yılla birlikte köşe takımı ürün gamını güncelleyerek, yepyeni ve her biri diğerinden daha şık köşe takımlarını vitrine çıkaran markanın bu yeni ürünlerini sizler için fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. Eğer hem kaliteli, hem de kalitesine göre ucuz bir köşe takımı arıyrosanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Kelebek İlia Köşe Takımı

Markanın yeni koleksiyonlarının başında İlia serisi geliyor. Bu seri geçtiğimiz yılın sonlarında vitrine çıkarken, sadece geçtiğimiz yıla yada içerisinde bulunduğumuz 2020 yılına damga vurmayacağını, önümüzde ki bir kaç yıl daha markanın en tutulan köşe takımları arasında yer alacağını düşünüyoruz. Bunun sebebi ise sadece ürünün sofistik ve estetik tasarımı değil elbette. İlia serisi özellikle işlevsel, konforlu ve ergonomik tasarımı ile de üst düzey bir koleksiyon.

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Fiyatları 2020 (İlia)

Mesela yataklı köşe takımı arayanlar için ideal bir tercih. Ayrıca sandık olma özelliği sayesinde geniş depolama alanları da sunuyor. Takımın muhtemelen gençler tarafından en beğenilen özelliği ise koltuk kolçaklarında bulunan USB girişi olsa gerek. Evet böyle üstün özelliklere sahip bir köşe takımının fiyatını elbette merak ediyorsunuzdur. O halde sizi merakta bırakmayalım efendim, İlia köşe takımının Kelebek Liste fiyatı normalde 7.065,00 TL. Fakat şu an itibarı ile bu rakam Kelebek Mobilya kampanyaları ve %18 KDV indirimi dahilinde 4.550,00 Liraya inmiş durumda.

Kelebek Mobilya Dia Köşe Takımı

Minimalist tarzlardan hoşlananların bayılacağını düşündüğümüz Dia köşe takımı ise markanın en yeni ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Minimal çizgilerle konforu bir araya getiren ürün, zengin kırlent desenleri ve ahşap görünümlü ceviz ayakları ile göz dolduruyor. Pufu ile birlikte yatak olabilme özelliği taşıyan takımın markanın en ucuz köşe takımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Zira normalde 4.123,00 TL olan takım kampanya dahilinde 2.655,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Kelebek Mobilya Orion Köşe Takımı

Özellikle dar mekanlar yada küçük oturma odaları için köşe takımı arayanların tercih edeceği bir takım olarak tasarlanan Orion serisi köşe takımı, işlevselliği ve konforu minimal hatlarla bir araya getiriyor. Modern ve şık görüntüsünün yanında, ince ve zarif kol yapısı, sırt kısmında bulunan çektirme detayları ile görsel anlamda zenginleştirilen bu takımın fiyatı da oldukça uygun. Yatak olabilme özelliğine sahip Orion köşe takımının Liste fiyatı 4.325,0 0 iken KDV indirimi ve kampanya dahilinde 2.785,00 Liraya kadar inmiş durumda.

Kelebek Mobilya 2020 Köşe Takımları

Kelebek mobilyanın yeni köşe takımları hakikaten göz alıcı tasarımlara sahip, özellikle son dönemleri modası tay tüyü kumaş ile kaplanmış Laos, tatlı turuncu ve mavi renk seçenekleri satışa sunulan Nelsona ve farklı tasarımı ile Pria köşe takımları şahane. Tabi bu takımları da görmek isterseniz hemen alt tarafta yer alan foto galerimize göz atmanızı öneririz. Ürünler isimleri ile birlikte bu galeride yer alırken, fiyatları ise foto galerimizin hemen altında bilgilerinize sunuluyor…

KELEBEK MOBİLYA 2020 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ

Kelebek Mobilya 2020 Köşe Takımları Güncel Fiyat Listesi

 

Kelebek Mobilya Kalkedon Köşe Takımı 2.057 TL
Kelebek Mobilya Pria Köşe Takımı 3.999 TL
Kelebek Mobilya İnfigo Köşe Takımı 3.799 TL
Kelebek Mobilya Nelsona (Turuncu) 5814 Köşe Takımı 3.340 TL
Kelebek Mobilya Nelsona (Mavi) 5834 Köşe Takımı 5.644 TL
Kelebek Mobilya Gruno Köşe Takımı  3.706 TL
Kelebek Mobilya Foli Köşe Takımı  2.862 TL
Kelebek Mobilya Desarada Köşe Takımı 4.912 TL
Kelebek Mobilya Laos Köşe Takımı 1.954 TL
Kelebek Mobilya Lepi Köşe Takımı 3.704 TL

Tabi burada verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar Kelebek Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem en güncel fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak, hem de ürünleri daha yakından incelemek adına Kelebek Mobilya satış noktalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir