Kelebek duvar ünitesi modelleri 2014

2014 tv duvar ünitesi modelleri Kelebek mobilya duvar ünitesi fiyatları resimleri beyaz duvar ünitesi çeşitleri en güzel tv üniteleri… 

Oldukça ilginç bir şekilde uçak kanadı üretmesi için kurulan ardından modüler mobilya fabrikasına dönüştürülen Kelebek Mobilya kuşkusuz ülkemizin en eski mobilya üreticilerinin başında geliyor, bir çok insanın kendini bildi bileli varolduğu bu firma, aradan geçen bunca zaman içerisinde bilgi birikimini ve tecrübesini bir araya getirip, teknoloji ile harmanlayarak sanat eserini andıran çok şık tasarımalra imza atmış ve hâlihazırda atmaktadır.

Yeni yıla girerken koleksiyonlarını güncelleyen firma reklama da ihtiyaç duymadan “aynası iştir kişinin” hesabı, sessiz sedasız yepyeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmakla yetinmiştir. Bu bir handikap mıdır bilmiyorum, ama size şunu söylemeliyim ki Kelebek ‘in 2014 koleksiyonları hakikaten şahane. Özellikle modern tarzlardaki duvar ünitelerini mutlaka görmenizi tavsiye ediyor ve modern duvar ünitesi arayan takipçilerimiz için modüler mobilya kavramının tam karşılığını veren bu üniteleri foto galerimizle fiyatları ile birlikte beğeninize sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir