Kaşmir Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 Zarafet

Modern Halı Modelleri 2021

Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri, salonlarınız, oturma odalarınız, yatak odalarınız ve evinizin diğer tüm alanları için halı araştırması yapmaya devam ediyoruz. Halı markaları ve fiyatları ile desenleri ile sayfalarımıza konuk oluyor. Sizleri daha doğrusu aklından şu sıraları halılarını yenilemeyi geçiren okurlarımızı, en güzel halı modelleri ve en ucuz halı fiyatları hakkında bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda kısa bir süre önce, saray halı modelleri ve merinos halı fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Bu markaların 6 metrekare halı modelleri ve fiyatları da dahil olmak üzere hemen tüm ürünlerine göz atmış, detaylı olarak incelemiştik. (Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerini ve fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.)

Kaşmir Halı 2021

Bu sayfamızda ise ülkemizin en önemli halı markalarından birini, daha önce ki sayfalarımızda, kaşmir yatak odası halı modelleri ve kaşmir koridor halı modelleri gibi başlıklar altında farklı ürünlerine göz attığımız Kaşmir Halı’nın en yeni modellerinden biri olan Zarafet serisini mercek altına alıyor, her zaman olduğu gibi fiyatları, özellikleri desenleri ve görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz…

Kaşmir Halı Premium Serisi

Daha önce Gold, Elegant, Hanzade ve Gala gibi 4 üst düzey koleksiyonunu Premium serisi altında müşterilerinin beğenisine sunan ve son derece olumlu tepkiler alan marka, bu seriye yeni bir koleksiyon ekledi. ismini son derece zarif halılarından alan bu koleksiyon 2021 yılının en güzel halıları arasında yer almaya aday durumda. Zira toplamda 13 farklı desen ve renkten meydana gelen Zarafet koleksiyonu hem modern desenlerden, hem de klasik motiflerden hoşlanan tüm tüketicilere hitab eder nitelikte.

Kaşmir Halı Zarafet Koleksiyonu

Paragraf aralarında resimlerini gördüğünüz koleksiyon ipek tuşeli üretilmekle birlikte, Kaşmir Halı’nın kendine has bir uygulaması olan “Tozum Yok” özelliğine sahip. Dolayısı ile bu halılar toz tutmuyor. Ayrıca Zarafet koleksiyonunda “Kaymaz Halı” özelliği de bulunuyor.

Kaşmir Halı Fiyatları 2021

Gelelim bu güzel koleksiyonun fiyat bilgilerine. Neden fiyatları vermekte bu kadar acele ettiğimizi sormayın, zira Google aramalarına baktığımızda insanların, ucuz kaşmir halı yada kaşmir defolu halı fiyatları gibi aramaları sıklıkla yaptığını görüyoruz. Bu nedenle fiyat konusunu merak eden okurlarımızı bekletmeyelim dilerseniz.

6 Metrekare Halı Modelleri ve Fiyatları ile Kaşmir Halı (Zarafet)

İlk olarak kaşmir halı 6 m2 modellerinin fiyatlarını verelim efendim. Zarafet koleksiyonunu geniş salonlarında kullanmak isteyen okurlarımızın bu ebatta bir halı için ödemesi gereken para 1.700,00 TL olarak görünüyor. Tabii bu rakam farklı e-ticaret sitelerinin halı kampanyaları yada markanın indirimleri doğrultusunda ufak tefek farklılıklar gösterebiliyor.

Oturma Odası Halı Modelleri ve Fiyatları Kaşmir Zarafet

Salon fiyatlarını bildirdikten sonra sıra oturma odalarına geliyor. Koleksiyonun oturma odası için son derece ideal olduğunu düşündüğümüz 156X230 cm ebatında ki aşağı yukarı 3.5 M² halısının fiyatı ise 1.100,00 TL olarak belirlenmiş. Biraz daha küçük oturma odaları için halı arayan okurlarımız için tavsiye edeceğimiz ebat ise 122X200 cm yani 2.5 M² ölçüleri. Bu ebat için cebinizden çıkması gereken para ise 750,00 TL civarında.

Kaşmir Halı Yolluk Fiyatları 2021 Zarafet

Bunun dışında koleksiyonun elbete yolluk modelleri de var. En uzun ebatı olan 98X300 cm için 880,00 TL civarında bir fiyat belirlenmiş. Daha kısa koridorlar için ise 98X300 cm için 600,00 TL ödemeniz gerekiyor. Koleksiyonun 78X300 cm ebatı için yine 600 Lira, 78X150 cm ebatı için ise 350,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde Kaşmir Halı Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu koleksiyonun diğer modellerine de göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Kaşmir Halı Modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir