Kaşmir Halı 2021 Modelleri Fiyatları Gold Serisi

En Yeni 2021 Halı Modelleri

Hem en yeni, hem en güzel halılar bulmak, aynı zamanda sizlere Ucuz Halı fiyatları sunmak adına Halı markaları arasında mekik dokumaya, başta salon halı modelleri ile Modern Halı modelleri ve fiyatlarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu konu da son olarak Saray Halı Modelleri ve Padişah Halı Modelleri ve Fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıllara kaşmir halı 7/24 koleksiyonu ile damgasını vuran Kaşmir Halı’nın en yeni serilerinden biri olan Kaşmir Halı Gold koleksiyonu konuk oluyor. Sizler için markanın bu yeni koleksiyonunu fiyatları ve desenleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Kaşmir Halı Gold Koleksiyonu 2021

Kaşmir Halı 2021 Yılına geçen senenin koleksiyonları da dahil olmak üzere bir çok yeni seri ile girerken bu modeller arasında daha önce incelediğimiz Zarafet ve Gold serileri ön plana çıkıyor. Aslında markanın Elegant, Hanzade ve Gala gibi diğer koleksiyonların yer aldığı Premium ana serisi içerisinde sunulan Gold ve Zarafet serileri adeta Kaşmir Halı’nın amiral gemisi niteliğini taşıyorlar. Dolayısı ile ilk olarak bu koleksiyonları mercek altına aldık. İlerleyen zamanlarda bahsi geçen diğer koleksiyonları da sizlerle buluşturacağız. Ancak şimdi dantel desenleri ile iç gıcıklayan Gold serisi halılara göz atma zamanı…

Kaşmir Dantel Desenli Halılar

Bazı Halılar vardır, deyim yerinde ise ilk bakışta aşkı yaşarsanız. Kafanızda bu halıyı nereye yerleştireceğiniz hemen belirir. Tıpkı Gold serisi halılarda olduğu gibi. Zarif dantel desenleri ile çerçevelenen klasik desenlerin adeta bir tablo gibi sunulduğu bu koleksiyonda da muhtemelen aynı hissi yaşıyorsunuz. Paragraf aralarında beğenilerinize sunduğumuz görselleri görünce aklınıza hemen salonunuza ne kadar yakışacağı gelecek.

Kaşmir Halı Gold Koleksiyonu

Modelen iplik kullanılarak üretilmiş ipek tuşeli bu güzel halıların en güzel özelliklerinden biri ise Tozum yok özelliği olsa gerek. Zira Kaşmir Halı’ya bu özel bu özellik sayesinde Gold serisi halılar herhangi normal bir halıya göre çok daha minimum toz alıyor. Gold serisinin bir diğer önemli özelliği ise kaymaz halı özellikli oluşu arkadaşlar.

Kaşmir Halı Fiyatları 2021 Gold Serisi

10 Farklı desen seçeneğine sahip Gold serisinin en büyük salon halısı 195X200 ebatında yani 6 metrekare. Bu ebattaki bir Gold halıya ödeyeceğiniz para ise 1.800,00 TL civarında. Daha küçük ve uzunlamasına salonlarda Gold serisini kullanmak isteyen okurlarımız ise koleksiyonun 156X230 ebatını seçebilirler. Bu ebatın fiyatı ise 1.150,00 TL olarak belirlenmiş.

Kaşmir Halı Yolluk Fiyatları

Antre de ve koridorlarında da bu halıları kullanmak isteyen okurlarımız için gelelim koleksiyonun yolluk fiyatlarına. Efendim koleksiyonun en geniş yolluğu 122X200 cm ebatında. Eğer koridorları geniş bir eve sahipseniz bu yolluklar sizin için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Bu ebatta ki bir Gold yolluk 920,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Koleksiyonun 1 metreye 2 metre yolluk fiyatları 650,00 TL, 1 metreye 3 metre yolluk fiyatları ise 970,00 TL olarak görünüyor.

Kaşmir Halı Mağazaları İndirimde !..

Tabi yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kaşmir Halı fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem Kaşmir Halı Gold serisinin burada gösteremediğimiz diğer modellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Kaşmir Halı resmi sitesini verdiğimiz linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

1 Yorum “Kaşmir Halı 2021 Modelleri Fiyatları Gold Serisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir