Karyola Başı Dekorasyonunda Farklı Denemeler

Yatak Başı Dekorasyon Fikirleri farklı uygulama örnekleri ile binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşuyor. Daha önceki sayfalarımızda yatak başı duvar dekorasyonlarına ve karyola başı yaratıcı dekorasyon örneklerine göz atmış ve beğenilerinize sunmuştuk hatırlarsanız. Ayrıca yatak başı dekorasyonunda manzaralı ve 3D duvar kağıtları kullanmak isteyen okurlarımızı da unutmamış, burada çok güzel örnekleri sergilemiştik.

Bu sayfamızda yine karyola başı dekorasyonunda harikalar yaratmak isteyen, yatak başı duvar dekorasyonuna biraz hareket getirmek isteyen takipçilerimizin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz fikirleri ve birbirinden güzel uygulama örneklerini yatak odası dekorasyonunuza farklı alternatifler sunmak adına sizlerle buluşturacağız.

Yatak odası dekorasyon uygulamalarında devasa yatak odası takımlarından arta kalan tek kısım genel anlamda tavanlar ve karyola başında ki boş duvarlardır. Tavanları çok şık yatak odası asma tavan uygulamaları ile hallediyoruz. Hatta bu konuda inanılmaz örnekleri daha önceki günlerde beğenilerinize sunmuştuk. Görmeyenler var ise yatak odası asma tavan uygulama örneklerimizide mutlaka göz atmalarını öneririz.

Yatak odası karyola başı dekorasyonuna gelecek olursak burada da çok yaratıcı tasarımlardan örnekler vermiştik ve vermeye devam ediyoruz. Bu alan için bir çok dekorasyon ürünü kullanabilirsiniz. Örneğin duvar kağıtları, 3D duvar panelleri, Devasa karyola başlıkları. Hatta bunun için kayak takımlarını, patenleri, eski köy evi kapılarını kullananlara bile rastlasdık 🙂

Aşağıda yer alan foto galerimizde de sıradışı yatak başı dekorasyon uygulamalarını yine sizlere ilhamlar vermek adına bir araya getirdik. Burada ki inanılmaz güzel ve bir o kadar da yaratıcı yatak başı dekorasyon uygulamalarına göz atarak ilham alabilir, karyola başınız için çok güzel duvar dekorasyonlarına imza atabilirsiniz…

YATAK BAŞI DUVAR DEKORASYONLARINDAN GÜZEL ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir