Kare Yemek Takımı Modelleri 2020 Güral Porselen

Yemekteyiz Yemek Takımı Modelleri

Yemekli misafirlerinizle leziz yemekler ve şık masalar etrafında keyifli zamanlar geçirmeniz adına modern ve şık yemek takımı modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Günlük Yemek takımları haricinde çok özel olan bu konuda daha önce, bilindik markalarımızın ürünlerine, Yemek Takımı Karaca  ve Korkmaz Yemek Takımı başlıkları altında göz atmıştık. Tabi sadece bu markalar ile sınırlı da kalmadık, mesela Bernardo Yemek Takımı ve Keramika Yemek Takımı modelleri de zaman zaman sayfalarımızda 48 Parça Yemek Takımı ve Kare Yemek Takımı modelleri ile boy gösterdi.

Bu markalar arasında özellikle “Yemekteyiz” gibi popüler yemek yarışma programlarının başlıca sponsoru olan Keramika markasının son zamanların trendi haline gelen Siyah Keramika başta olmak üzere, Keramika meyveli Kahvaltı Takımı ve Keramika Oval Yemek Takımı Mat Siyah 24 Parça 6 Kişilik modellerine hasta olmuştuk.

Güral Porselen Yeni Yemek Takımları

Bu sayfamızda ise geçtiğimiz günlerde, ilk olarak Güral Porselen 86 Parça Yemek Takımı modelleri başta olmak üzere, Güral Porselen Kahvaltı Takımı ve Güral Porselen 24 Parça Yemek Takımı ile daha ufak çaplı modellerden biri olan Güral Yemek Takımı 12 kişilik yemek takımlarını incelediğimiz ve dekoratif duvar tabakları ve Osmanlı tarzı sürahilerine hayran kaldığımız Güral Porselen kare yemek takımlarını mercek altına alıyoruz.

Güral Porselen Kare Yemek Takımları

Kütahya’nın asırlara dayanan deneyimini, teknoloji ile birleştirerek 1989 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Güral Porselen, yeni yıla girmemize oldukça az bir zaman kala, kare porselen yemek takımlarını görücüye çıkardı.

Kare Porselen Yemek Takımları

Son derece zarif desenlerin, alışılageldik yuvarlak yada oval tabak tasarımından farklı olarak köşeli yani kare tasarımlarla birleştiği bu yeni koleksiyonda mutlaka görmeniz gereken modeller var. Hele de yemekli ve ağır bir misafir ağırlıyorsanız.

Yemekteyiz Yemek Takımları Güral Porselen

Hele de şu sıralar son zamanların izlenme rekorları kıran ve hemen her kanalda boy gösteren Yemekteyiz tarzı bir yarışmaya katıl maya hazırlanıyorsanız bu yemek takımlarını mutlaka görmeniz gerekiyor 🙂

Eminiz lezzetli yemekler yapıyorsunuzdur, fakat paragraf aralarında görsellerini beğenilerinize sunduğumuz bu takımlar yemeklerinizin lezzetine lezzet kalmakla kalmayacak aynı zamanda şık bir sunum adına da eliniz güçlendirecek şekilde tasarlanmışlar.

Açıkçası Güral Porselen kare yemek takımlarına bizler bayıldık. Renk tonları şahane, desenler ise tek kelime ile kusursuz, neredeyse el işçiliği gibiler. Sanki bu desenleri Güral Porselen tasarımcıları oturup tek tek elle çizmişler.

Ancak markanın bu koleksiyonda eleştirdiğimiz noktaları da yok değil hani. Her şey güllük gülistanlık değil yani. Bir eleştiri konumuz daha var.

Keşke bu şahane koleksiyona verilen isimler envanter defterinden çıkarılmış, herhangi bir araba parçası gibi isimlendirilmeseydi. Maalesef paragraf aralarında sizlerle paylaştığımız resimlere ait bu ürünler, GRL 86 KYT 7202-003 gibi isimlerle adlandırılmış. Keşke bu isimler yerine, diğer porselen firmalarının koleksiyonlarında olduğu gibi, Defne, Talya veya Orkide gibi çekici, insanı okurken bile cezbeden isimler kullanılsaydı 🙂

İşte markanın bu yeni kare yemek odası takımlarında ancak bu kadar kusur bulduk. Sizlerde ürünleri yakından inceleyerek eleştirilerinizi yada bulduğunuz kusurları bizlere hemen alt tarafta ki yorum bölümümüzden ulaştırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir