Kaplumbağa Genç Odası Takımları Fiyatları 2021

En Yeni Modern Genç Odası Takımları

Sizler daha doğrusu göz bebeğiniz olan çocuklarınız için, hem kaliteli, hem kullanışlı genç odaları, hem de sizlerin bütçesini sarsmamak adına en ucuz genç odası fiyatları araştırmaya devam ediyor, sadece bebek, çocuk ve genç odası üreten markaların yanında genel mobilya markalarımızın genç odası takımlarını da incelemeye alıyoruz. Bu bağlamda kısa bir zaman önce ülkemizin en ünlü genç odası markalarından çilek genç odası takımları ve fiyatlarını incelemiştik. Ayrıca yine bir genç odası markası olan kupa genç odası da sayfalarımızda çeşitli ürünleri ile yer almıştı.

Genç Odası Markaları Modelleri

Genel mobilya markalarımızın ürünleri ise başta istikbal genç odası olmak üzere, kelebek genç odası takımları ve mondi genç odası gibi başlıklar altında bilgi ve beğenilerinize sunulmuş, bunun yataş genç odası ve doğtaş genç odası gibi ürünleri de incelemiştik. (Linkler üzerinden bu markaların ürünlerini de incelemenizi öneririz.) Bu sayfamıza ise sadece genç odası üreten bir markayı konuk olarak alıyor, Caploonba (Türkçe okunuşu ile bildiğiniz Kaplumbağa) markasının en yeni genç odası modellerini fiyatları ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Kaplumbağa Genç Odası Modelleri 2021

Bir çoğunuzun belki de adını ilk defa duyacağını ve bu nedenle çekinceli yaklaşacağını düşünerek marka hakkında biraz bilgi vermek isteriz. Efendim markanın kökleri 1983 yılına kadar uzanıyor. İzmir’de Orpak Mobilya A.Ş. adı ile faaliyete başlayan firma, o zamandan bu zamana, yenilikçi mobilya üretimleri yaparak büyürken, 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyor.

Caploonba  isen bu şirketin 2004 yılında oluşturduğu bir marka ve bu marka hakikaten inanılmaz genç odası tasarımlarına imza atıyor. Özellikle markanın tanınmasını sağlayan ve geçtiğimiz yıllarda vitrinlerine çıkardığı caploonba tiffany genç odası bir harika… Ancak markanın ürün gamına eklediği ve hemen alt tarafta incelemeye başlayacağımız takımlarda tek kelime ile muhteşem…

Caploonba Oslo Genç Odası

Beyaz genç odası takımları aramakta olan okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Oslo genç odası damaklarda retro bir lezzet bırakırken, üst resimde gördüğünüz takımın 3 kapaklı gardırop, karyola, şifoniyer, çalışma masası ve komodinden oluşan standart alternatifi üzerinde 6.938,40 TL fiyat etiketi taşıyor.

Kaplumbağa Nil Genç Odası

Genç kızlar için tasarlanmış harika bir takım olan Nil koleksiyonu yine beyazın zarafeti ve asaleti ile tasarlanırken, vintage tarzı tasarımları evinde görmek isteyen okurlarımız için ideal bir seçim olarak görünüyor. Bu takımın Oslo serisinde ki ünitelerden oluşan standart oda fiyatı ise 7.919,00 TL olarak görünüyor.

Caploonba Cosmos Genç Odası

Gençliğe yeni adım atan, asi bir ruhun biraz ön plana çıktığı gençler için sıradışı bir genç odası tasarımı olan Cosmos markanın ürün gamına eklediği en son koleksiyon. Bu takımda diğer takımlardan farklı olarak sürgü kapaklı gardırop seçeneği de görüyoruz arkadaşlar. Tabi standart oda içerisine dahil değil. 3 kapaklı gardırop, karyola, şifoniyer, çalışma masası ve komodinden oluşan Cosmos standart oda fiyatı 6.390,00 TL. Eğer 3 kapaklı gardırop yerine sürgü kapaklı gardırop almak isterseniz bu rakam 7.448,40 Liraya yükseliyor.

Caploonba Breda Genç Odası

Evet markanın 2021 yılı koleksiyonlarından sonuncusu olan Breda serisinde beyaz ve son zamanların trend rengi antrasit bir arada kullanılmış ve ortaya insanın içini ısıtan bir renk konfigürasyonu çıkmış. Takımın standart oda fiyatı ise 6.985,20 TL olarak belirlenmiş.

Elbette burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Caploonba genç odası kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Caploonba Genç Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir