Kampanyalı Yatak Odası Takımları 2021 Kaçırmayın

Modern Yatak Odası Takımları 2021

Yatak odası takımlarını yenilemek isteyen yada yeni evine yeni bir yatak odası takımı almak isteyen okurlarımız için mobilya araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu duruma bağlı olarak geçtiğimiz günlerde, başta bazalı yatak odası takımları olmak üzere, modern yatak odası takımları ve yatak odası fiyatları en ucuz veya yatak odası takımı ucuz gibi etiketler altında yayınladığımız makalelerde sizlere uygun fiyatlı yatak odası takımı bulmaya çalıştık.

Kampanyalı Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızda ise sizler için hem kampanyalı hemde 2021 model yeni yatak odası takımlarını beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar yeni bir yatak odası takımı almak istiyorsanız ve aklınızdan hem modern, hem de ucuz bir şeyler geçiyorsa doğru yerdesiniz arkadaşlar.

İstikbal Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Türkiye’nin en büyük mobilya markalarının başında gelen İstikbal yeni yıla bir çok yeni ürün ile merhaba dedi. Bu yeni ürünler arasında yatak odaları da var doğal olarak. Marka gerçekten bu ürün gurubuna mükemmel ürünler ekledi. Tabi ki bu yeni ürünler yüksek fiyatlar ile satılıyor ancak İstikbal bu yeni ürünlerin bazılarında inanılmaz indirimlere gitti.

Mesela üstte resmini gördüğünüz İstikbal Lena yatak odası takımında olduğu gibi. Meşe ve beyaz renk konfigürasyonu ile satışa sunulan bu takımın 3 farklı alternatifi var arkadaşlar. Bu alternatifler, 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop seçeneklerinden oluşuyor. Takımın 5 kapılı gardırop seçeneği 9.126,00 TL yerine 6.682,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği 11.251,00 TL yerine 8.238,00 TL fiyatla satışa sunulurken, sürgülü gardırop modeline sahip Lena yatak odası takımı ise 11.251,00 TL yerine İstikbal kampanyaları dahilinde 8.238,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor…

Bellona Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Editörlerimiz tarafından İstikbal’in kız kardeşi olarak görülen ve yine ülkemizin en önemli mobilya markalarının başında gelen Bellona’da da güzel indirimler var. Mesela alt tarafta resmini gördüğünüz markanın 2021 yatak odası takımlarından biri olan Lofty yatak odası takımı…

Meşe ve siyah granit renk konfigürasyonu ile satışa sunulan takımda yine kullanıcı ihtiyaçlarına göre, 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere 3 farklı alternatif sunulmuş. Bu alternatiflerden ilki olan 5 kapılı gardırop versiyonun Bellona fiyat listesi üzerinde ki normal fiyatı 9.625,00 TL. Ancak bu rakam Bellona kampanyaları dahilinde 7.108,00 Liraya kadar düşüyor. Takımın 6 kapılı gardırop alternatifi ise 10.283,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat şu an almak sterseniz bu ürünü 7.593,00 TL gibi  son derece uygun bir rakama  satın alabilirsiniz. Takımın sürgü gardıroplu modeli ise 10.655,00 TL yerine 7.868,00 TL fiyatla satışa sunuluyor haberiniz olsun.

Mondi Kampanyalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

İstikbal ve Bellona gibi iki önemli markanın ürünlerini ekledikten sonra Mondi’yi unutursak markanın yöneticileri bizi mahkemeye verseler haklılardı. Dolayısı ile yukarıda bahsettiğimiz iki kardeş markanı yanına üçüncü kardeş olan bu üçüncü kardeşi de eklemek zorundayız.

Mondi’yi eklememizin bir diğer nedeni ise çok uygun yatak odası fiyatları. Mesela markanın ürün gamına yeni eklediği Novita yatak odası takımı. Lacivert ve ceviz renk kombinasyonu ile vitrine çıkan bu takımın 5 kapılı gardırop versiyonu şu sıraları 8.543,00 TL yerine 7.037,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 6 kapılı gardırop alternatifinin normal fiyatı ise 9.210,00 TL. Ancak bu rakam Mondi kampanyaları dahilinde 7.587,00 Liraya düşüyor. Takımın sürgülü gardırop modelini satın almak istiyorsanız 9.443,00 TL yerine 7.779,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Elbette yukarıda verdiğimiz fiyatlar güncel 2021 mobilya fiyatları. Fakat zaman içerisinde yukarıda bahsi geçen bu markaların fiyat politikalarına bağlı olarak ufak tefek farklılıklar olabilir. Bu nedenle kampanyaları kaçırmadan, ürünleri daha yakından incelemek ve güncel fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak adına bu markaların satış noktalarına uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir