Kampanyalı Köşe Takımları ve Fiyatları 2021

Ucuz Köşe Takımı 2021

KDV İndirimli köşe takımları yada ucuz L koltuk modelleri gibi bir arama yapıyorsanız ve bahsi geçen bu indirimlerin yanına bir de sezon sonu köşe takımı indirimlerini de katarak fiyatları daha kallavi, bütçenize daha uygun bir hale getirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz arkadaşlar 🙂 Çünkü bu sayfamızda siz değerli binbirdekor.com okurları için çeşitli markaların sezon sonu köşe takımı kampanyalarını inceliyor, kampanyalı köşe takımları ve indirimli L koltuk modellerini araştırıyor, beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz…

Bellona Sezon Sonu İndirimli Köşe Takımları

Bellona 2019 yılının sonunda iki köşe takımı serisini indirime sokmuş. Bunlardan ilki hemen alt tarafta resmini gördüğünüz Espina köşe takımı. Son moda renkleri, modern çizgileri ve spor görünümü ile ön plana çıkan bu takım, içerisinde bulunduğumuz yılın en çok satılan köşe takımları arasında yer alırken, fiyatı 7.071,00 TL fiyatla satılıyordu. Ancak bu rakam Bellona sezon sonu kampanyaları ve enflasyon indirimi ile birlikte 4.659,00 Liraya kadar inmiş durumda.

Markanın indirimde olan ikinci ürünü ise Bellona Vienza Köşe Takımı… Uzanmalı köşe formatında tasarlanan ve son derece spor bir görünüme sahip olan bu takım ise kampanya dahilinde 5.555,00 TL yerine 3.954,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Sezon Sonu Köşe Takımı Kampanyaları

İstikbal 2021 model köşe takımlarını henüz vitrine çıkarmadı. Dolayısı ile sezon sonu indirimine dahil olan ürünü sadece bir tane. Markanın en tutulan köşe takımlarından biri olan Star S koleksiyonu kampanyaya dahil edilmiş. Takımın 1 adet köşe üçlü, 1 adet uzanma ve 1 adet tekli koltuktan meydana gelen XL alternatifi 4.345,00 TL yerine 2.504,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor…

Mondi Köşe Takımı Kampanyaları

Mondi köşe takımı ürün grubunun tamamında kampanya var, tabi burada hepsine yer vermemiz imkansız. Dolayısı ile bu sayfada en tutulan, en beğenilen iki Mondi köşe takımına yer veriyoruz. Bunlardan ilki, geometrik desenli kumaşı ve tezat renk fitil uygulaması ile son derece estetik bir görselliğe sahip olan West köşe takımı. Takımın sezon başında ki fiyatı 7.909,00 Lira iken, şu sıralar kampanya dahilinde 5.792,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Mondi’nin kampanyalı ürün gamından inceleyeceğimiz ikinci köşe takımı ise Versay… Chester tarzı köşe takımı arayanların çok beğeneceğini düşündüğümüz bu takımın fiyatı ise 7.222,00 Liradan, 5.288,00 Liraya çekilmiş durumda. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki Mondi indirimli köşe takımlarında stok sayısı oldukça sınırlı. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı öneririz…

Enza Home İndirimli Köşe Takımları

Tıpkı Mondi gibi Enza Home’un da tüm köşe takımlarında yıl sonu kampanyalarına rastlıyoruz. Örneğin alt tarafta fotoğrafını gördüğünüz ve görsellikten ziyade işlevsel kullanımın ön planda tutulduğu  Kanyon köşe takımı %30 indirimli olarak 3.517,00 TLyerine 2.462,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

En tutulan köşe takımlarından biri olan Ayda serisi de Enza Home kampanya ve indirimlerine dahil edilmiş. ılın dört mevsiminde kullanılabilen kumaşı ve konforlu oturumunun yanında fonksiyonel özellikleri ile de göze çarpan Ayda köşe takımı ise şu sıralar 5.354,00 TL yerine 4.283,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Enza Home mağazalarında bekliyor…

Kilim Mobilya Köşe Takımı Kampanyaları

Kilim Mobilya ürün gamında ki 5 köşe takımında farklı indirimlere gitmiş. Burada inceleyeceğimiz ilk ürün nubuk tarzı kolay silinebilir kumaşı ile dikkat çeken Marmaris köşe takımı. Takım yıl başında vitrine çıktığında 8.303,00 TL fiyat etiketi taşıyordu. Şu an ki fiyatı ise 6.946,00 TL olarak görünüyor.

Uygun fiyatlı köşe takımı arayan okurlarımız için Kilim Mobilya’dan bakacağımız ikinci köşe takımı ise Zigana. Takım özellikle dar mekanlar da mükemmel bir kullanım deneyimi sunuyor. Son derece işlevsel ve minimal bir tasarıma sahip olan bu takımın fiyatı ise Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde 3.078,00 Liradan 2.462,00 Liraya indirilmiş durumda…

Modalife İndirimli Köşe Takımları

Uygun fiyatlı mobilya denilince akla gelen ilk marka olan Modalife’ın da indirim denilince söyleyecek bir kaç sözü 🙂 daha doğrusu bir kaç köşe takımı olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin son derece farklı bir tasarıma sahip Orion köşe takımı Modalife mağazalarında yaklaşık 2.000 TL indirimle satışa sunuluyor. Modalife indirim ve kampanyaları dahilinde ürünün 6.860,00 Liralık fiyat etiketi 4.990,00 TL fiyat etiketi ile değiştirilmiş.

Doğtaş Köşe Takımı Kampanyaları

Hemen tüm mobilya markaları gibi Doğtaş’ta sezon sonu indirimlerini başlatmış durumda. Örneğin minimum ebatına rağmen, maksimum konfor sunan Matera köşe takımı 8.250,00 TL yerine Doğtaş kampanya ve indirimleri dahilinde 3.776,00 liraya kadar indirilmiş…

Alfemo İndrimli Köşe Takımları

İnceleyeceğimiz son marka Alfemo arkadaşlar. Son dönemde inanılmaz modern tasarımları ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran Alfemo, sıradışı çizgilere sahip köşe takımlarında da inanılmaz indirimlere gitmiş. Örneğin geniş oturumu ve yumuşak sırt minderleri ile göze çarpan, alt resimde gördüğünüz Lucas serisinin fiyatı 8.739,00 Liradan 5.089,00 Liraya çekilmiş.

Daha minimal ve daha renkli bir köşe takımı arıyorsanız Alfemo Nest serisi köşe takımına mutlaka göz atmanızı öneririz. Optimal ölçüleri ve fonksiyonel kullanımı ile her köşeye uyum sağlayan Nest köşe takımı da muhteşem indirimlerden nasibini almış. Ürünün normal fiyatı 6.823,00 TL iken, Alfemo kampanyaları dahilinde 3.974,00 Liraya indirilmiş.

2021 Köşe Takımı Kampanyaları

Yukarı da çeşitli markaların  köşe takımı yada L koltuk kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Ancak burada verdiğimiz fiyat ve modeller stokların sınırlı oluşundan veya üreticilerin fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem de ürünleri yerinde görmek ve daha fazla fikir sahibi olabilmek adına bu markaların satış mağazalarını ziyaret etmenizi öneririz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir