Kale Parke Vintage serisi

2014 parke modelleri en güzel parke renkleri ceviz rengi parke kale laminant parke modelleri resimleri özellikleri çeşitleri…

Yepyeni bir parke makalesi ile huzurlarınızdayız arkadaşlar, merak etmeyin parkeye olan düşkünlüğümden diğer tüm makalelerimde olduğu gibi uzun uzadıya bahsetmeyeceğim bu defa, direkt olarak konuya gireceğim. Başta seramik olmak üzere bir çok ürün grubunda Türkiye‘de söz sahibi olan Kale grubu laminant parke koleksiyonuna soğuk kış aylarının ilk günlerini yaşadığımız şu zamanlarda yepyeni bir seri eklemiş. Vintage adı verilen bu seri Açık, kızıl ve koyu Amerikan Cevizi, tonlarından oluşuyor. Binbirdekor.com’u sürekli takip edenler iyi bilirler, ben daha çok akça ağaç gibi açık tonlardan hoşlanıyorum. Ancak Kale’nin yeni serisi Vintage’de hakikaten mekanlarda kaliteli bir atmosfer yaratıyor. Amerikan cevizinin en güzel yansımasını evinize taşıyan seri, kendinizi her gün doğanın tam içerisinde uyanmış gibi hissetmenizi ve evinizin şıklığını bir adım öteye taşımanızı sağlıyor. Vintage Serisi size sadece bugünkü trendi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda evinizde özel bir atmosfer yaratıyor. Kale’nin 2014 koleksiyonları arasında yer alan bu şık koleksiyonu, zemin dekorasyonunda daha çok ceviz ve koyu tonlardan hoşlanan binbirdekor.com takipçileri için inceliyorum.

kale parke vintage
Kale Parke VİNTAGE Serisi

10mm kalınlığında, derin rölyefli ve kenarlarındaki pahlı yapısıyla masif parkeden ayırt edilemeyen Vintage Serisi, doğal ahşabın güzelliğini, strüktürlü, derin fırçalanmış mat-parlak yüzey yapısıyla da perçinliyor.

Açık Amerikan Cevizi
Açık Amerikan Cevizi
Kızıl Amerikan Cevizi
Kızıl Amerikan Cevizi
Koyu Amerikan Cevizi
Koyu Amerikan Cevizi

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir