Juton iç cephe boya çeşitleri

yeni boya markaları iç cephe boyası çeşitleri juton iç cephe boya kataloğu evimi hangi marka boya ile boyamalıyım hangi marka boya…

juton boya

Boya dünyasına yepyeni bir marka daha katıldı, Juton… TV reklamları ve hergün artan mağaza sayısı ile sıkça karşımıza çıkan markayıda, özellikle evlerini boyamaya hazırlanan, ancak hangi markayı kullanacağına karar veremeyen arkadaşlar için incelemek bir dekorasyon sitesi olan binbirdekor.com ‘a düşüyor.

Sektörün yeni oyuncusu Jotun Boya, farklı parlaklık ve dokularda oldukça geniş bir iç cephe ürün serisine sahip. Fenomastic Emulsion (su bazlı), Fenomastic Enamel (alkid bazlı) ve Lady Effects (dekoratif efekt serisi) serilerinden oluşan bu ürün gruplarında sadece dekoratif görünüm değil sağlık ehemmiyetide öne çıkıyor.  Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen bu ürün gruplarını birlikte inceleyelim…

Fenomastic Emulsion (su bazlı) Boya Serisi 

juton fenomastic stain resistant

Fenomastic Stain Resistant (Leke Tutmayan Boya)
Fenomastic Stain Resistant, yüksek kalitede, uzun dönemli koruma ve estetik görünüm sunan su bazlı, ipek mat iç cephe boyasıdır. Leke tutmama özelliği sayesinde boya kalemi, kahve, çay, şarap, ketçap gibi lekeler duvardan kolaylıkla temizlenir ve yüzeyde parlama yaşanmaz.

Fenomastic Hygiene Matt
Fenomastic Hygiene Matt, yıkanabilme özelliği sağlayan su bazlı boyadır ve üstün kapatma özelliği ile yüzeylere mükemmel bir görünüm kazandırır. Renk solmasına karşı dayanım gösterir ve multicolor teknolojisi ile sınırsız renkte üretilerek hayalinizdeki rengi duvarlarınıza taşımanızı sağlar.
Küf ve bakteri oluşumuna dirençlidir; çatlak köprüleme özelliği ile zaman içerisinde yapının oturmasıyla duvarlarda meydana gelen çatlakları köprüleme imkanı sunar.

Fenomastic Hygiene Silk
Üstün çatlak köprüleme, küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençli özellikleriyle Fenomastic Hygiene Silk, Multicolor teknolojisiyle sınırsız renkte üretilir. Fenomastic Gold yıkanabilme, alev yayılımını engelleme gibi birçok üstün özelliğiyle, iç cephe boyalarında üstün standartların boyasıdır.
Alev yayılımını engelleme ve çatlak köprüleme özellikleri test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Bakteri ve küfe karşı dirençlidir.

Fenomastic Pure Colours Silk
İpek mat, akrilik kopolimer iç cephe boyasıdır. Su bazlıdır, silinebilir ve cam tekstil duvar kağıdı üzerine uygulanabilir. Multicolor Bilgisayar Sistemi ile renklendirilebilir. Mükemmel örtücülük, kolay rötüş imkanı ve renk solmasına yüksek dayanım gösterir. Alev yayılımını engelleme özelliği test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Fenomastic Pure Colours Matt
Su bazlıdır ve yıkanabilir. Multicolor teknolojisiyle renklendirilebilir. Yüzeye iyi yayılır ve pürüzsüz bir görüntü yaratır. Alev yayılımını engelleme özelliği test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Fenomastic Enamel (alkid bazlı) Boya Serisi

juton fenomastic enamel

Fenomastic Enamel Matt
Mat, alkid bazlı boyadır. Mükemmel örtücülük sağlayan, sararmaya karşı maksimum dayanım gösteren Fenomastic Enamel kurşunsuzdur, sağlığınızı tehdit etmez. İç cephelerdeki ahşap ve metal yüzeylerin üzerine uygulanabilir.

Lady Effects Boya Serisi

juton boya  lady effects

Lady Effects Stucco Antica
Lady Effects Stucco Antica, iç cephede mermer efekti oluşturan su bazlı renkli macundur. Lady Effects Stucco Antica, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede eskitilmiş bir görünüm oluşturulmasını sağlar.

Lady Effects Glaze
Lady Effects Glaze, yüksek kaliteli alkid bazlı boyadır. Mermer, sünger, alaz ve renk köpüğü gibi dekoratif efekt tekniklerinde kullanılabilir. Lady Effects Glaze, geç kuruma özelliği ile istenilen desen oluşturulana kadar duvarda denemeler yapılmasına fırsat sunar.

Lady Effects Pearl
Lady Effects Pearl, parlak bitiş sağlayan yüksek kalitede su bazlı boyadır. Lady Effects Pearl, çeşitli renk alternatifleri ile iç cephede cilalı bir görünüm oluşturulmasını sağlar.

Lady Effects Metallic
Lady Effects Metallic, yüksek kalitede üretilen su bazlı boyadır. Starlight, Golden Glow ve Moondust olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.

Lady Effects Metallic Starlight  (Yaldızlı görünüm sunan su bazlı boya.)
Yüksek kalitede, şeffaf, su bazlı üründür. Su bazlı veya tekstürlü boyalarda son kat olarak kullanılabilir. Ürün, ışık spotları yardımıyla özel efektler yaratmak için iç cephe yüzey kullanımına çok uygundur. Metalik renkte simli bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda motif çalışmaları üzerinde kullanılarak farklı efektler de oluşturulabilir. Yüzey, ışık kaynağına, konumuna ve yoğunluğuna göre parıldar.

Lady Effects Metallic Golden Glow (Altın görünümlü su bazlı boya.)
Yüksek kalitede, şeffaf, su bazlı üründür. Su bazlı veya tekstürlü boyalarda son kat olarak kullanılabilir. Ürün, ışık spotları yardımıyla özel efektler yaratmak için iç cephe yüzey kullanımına çok uygundur. Yüzey, ışık kaynağına, konumuna ve yoğunluğuna göre parıldar.

Lady Effects Metallic Moondust (Altın yaldızlı görünümlü su bazlı boya.)
Yüksek kalitede, şeffaf, su bazlı üründür. Su bazlı veya tekstürlü boyalarda son kat olarak kullanılabilir. Ürün, ışık spotları yardımıyla özel efektler yaratmak için iç cephe yüzey kullanımına çok uygundur. Altın simli bir görünüm oluşturur. Yüzey, ışık kaynağına, konumuna ve yoğunluğuna göre parıldar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir