İtalyan Yatak Odası Takımları 2020 Zebrano Mobilya

Yatak Odası Takımı 2020 Modelleri ile Zebrano

Yatak odası takımlarını yenilemek isteyen okurlarımızı için en yeni yatak odası takımları ve fiyatları hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda başlıktan da anlayacağınız üzere en lüks yatak odaları arası gösterilen İtalyan yatak odası tasarımlarını mercek altına alıyoruz. İtalyan tarzı derken daha önce göz attığımız ve Fransız yatak odası modelleri arasında albatros yatak odası takımı gibi klasik yatak odası takımları ile karıştırmayın. Bu defa harbi harbi İtalyan yatak odası modelleri sayfalarımıza konuk oluyor, hem de Zebrano Mobilya farkı ile… Dolayısı ile şık bir yatak odası takımı arıyorsanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

En Yeni Yatak Odası Takımları Binbirdekor’da

Sizler için hem kaliteli ürünler, hemde en ucuz yatak odası fiyatları bulmak adına marka marka model model detaylı araştırmalar yapıyor, bu bağlamda kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatlarını bilgilerinize sunuyoruz. Mesela kısa bir zaman önce, bellona yatak odası ve istikbal yatak odası takımları 2020 modelleri ile sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca modern yatak odası takımları ve bazalı yatak odası takımları ile ilgili olarak da ayrı ayrı başlıklar altında araştırma yazıları yayınlamıştık. (Linklere Tıklayarak bu bahsi geçen yatak odası takımlarını da incelemenizi öneririz.

Zebrano Mobilya Yatak Odası Modelleri 2020

Gelelim bu sayfamızda incelemeye alacağımız Zebrano’nun yatak odası takımlarına. Daha konuya girmeden hemen belirtelim ki bu markanın ürünleri tek kelime ile muhteşem. Emin olun bu sayfada olan okurlarımızın bir çoğu bu yatak odası takımlarına hasta olacak. Örneğin üst resimde gördüğünüz Miro yatak odası takımı müthiş değil mi ?..

Zebrano Yatak Odası Rossi

Zebrano Mobilya’nın geçtiğimiz yılın son çeyreğinde vitrinlerine çıkardığı ve yeni koleksiyonları arasında yer alan Rossi yatak odası odası takımı ise özellikle evlerinde lüks vurgular isteyenler açısından sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Üst tarafta resme bakınca mutlaka sizde bizlere hak verecek ve doğal olarak fiyatını merak edeceksiniz. Ancak zebrano rossi yatak odası fiyatı hakkında bizlerde herhangi bir şekilde doğru bilgiye ulaşamadık. Fakat ucuz yatak odası takımları arasında olmadığına emin olabilirsiniz 🙂

Zebrano Fico Yatak Odası

Tabi bu yıla damga vuracak yatak odası takımlarından biri sadece Rossi değil, arkadaşlar. Tamam markanın amiral gemisi olabilir, çok şık olabilir ama Fico diye bir modelde var mesela. Zebrano Mobilya’nın yılbaşından hemen sonra piyasaya sürdüğü bu takım da oldukça iddialı. Özellikle yatak başlığında ki petek desenleri ile göz kamaştıran takım, kullanıcılarına sadece görsel anlamda bir şölen sunmakla kalmıyor, aynı zamanda inanılmaz bir konforu da yanında getiriyor.

İtalyan Yatak Odası Takımları Zebrano’da

Yukarında Zebrano Mobilya’nın son çıkan İtalyan tarzı yatak odası takımlarından bir kaç örneği bilgilerinize sunduk.Ancak markanın birbirinden güzel yatak odası takımları sadece, Fico, Rossi yada Miro ile sınırlı değil. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde daha farklı modellerde var. Bu nedenle aradığınız İtalyan yatak odası takımlarını bulmak adına foto galerimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

 İtalyan Yatak Odası Takımları Görselleri Zebrano Mobilya

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir