İtalyan Dilim Perde Modelleri Özel Tasarımlar 2021

Salon Perde Modelleri 2021

Yeni dekore ettiğiniz veya yeni satın aldığınız için perde bakınıyorsunuz muhtemelen, yoksa neden binbirdekor.com’un bu sayfasında olasınız ki ?.. Tahminimiz doğru ise hoş geldiniz sefa geldiniz efendim, tebrik ederiz doğru yerdesiniz, zira sizler için perde modelleri araştırmaya devam ediyoruz. Örneğin yakın bir zaman önce tekstil markalarımızın en yeni ürünlerine taç tül perde modelleri 2021 ve brillant tül perde modelleri 2021 başlıkları altında göz atmış, bunun yanında genel olarak 2021 perde modelleri ve fiyatları hakkında farklı bir makaleyi de beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Linklere tıklayarak bu ürünlere de mutlaka göz atmanızı öneririz.

İtalyan Perde Modelleri 2021

Gelelim bu günkü konumuza, efendim şu sıralar en son çıkan perde modelleri ve tüketicilerin en çok tercih ettikleri, en çok satılan perde modelleri hakkında bir araştırma yaparken rastladığımız İtalyan perde modellerini paylaşıyoruz sizlerle bu sayfamızda. Aslında daha önce italyan tül modelleri yada Drape tül perde gibi İtalyan tarzı perdeleri sizlerle paylaşmıştık. Ancak bu defa yeni bir İtalyan perde tasarımı ile huzurlarınızdayız. Bu defa İtalyan dilimli perdeleri mercek altına alıyoruz.

İtalyan Dilimli Perde Nedir ?..

Öncesinde sizleri bu perdeler hakkında biraz bilgilendirelim. Efendim, dilim perdeler bir fon perde modeli olarak vitrine çıkmakla birlikte, daha şık görünümü ve fon perdeden ayrılan farklı özellikleriyle ayrı bir perde modeli olarak perde dünyasında yerini alıyor. Gerek adı gibi dilimli tasarımı, gerekse aksesuar zenginliğiyle inanılmaz bir estetik görünüme sahip olan bu ğerdeler, her ne kadar 17. Yüzyıl Fransız perdelerini andırsalar da şu sıralar trend halindeler.

İtalya’dan Modern Salon Perdeleri

İster salon, ister oturma odası, ister yatak odası olsun perdelerin ev dekorasyonundaki rolü çok önemlidir. Dekorasyona uygun, doğru seçilmiş perdelik kumaşların yanında, maharetli ellerden çıkmış, kaliteli bir işçiliğe sahip, doğru stillerde perde seçimi de dekorasyonda zafer kazanmanıza ve ya mağlup olmanıza neden olur.

İtalyan Dilimli Perde Modelleri

Dolayısı ile ev dekorasyonunda bu kadar önemli bir role sahip aktörünüzü seçerken ince eleyip sık dokumanız, sonradan sonraya “keşke şu modele de baksaymışız” dememek adına olabildiğince fazla perde modeline göz atmanızda fayda var. binbirdekor.com olarak bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olmak adına belkide adını bile hiç duymadığınız birbirinden güzel perde modellerine göz atmaya devam ediyoruz.

Salon İçin İtalyan Perdeler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu sayfamızda seçim alternatiflerinizi arttırmak, evinizin için en güzel perdeleri seçmek adına elinizi güçlendirmek için İtalyan tarzı bir perde modeli olan dilimli İtalyan perdelere beğeneceğinizi umarak göz atıyor, paragraf aralarında görsellerini beğenilerinize sunuyoruz…

Ne dersiniz özellikle salonlar, daha doğrusu lüks yada avangart tarzlarda dekore edilmiş salonlar için harika bir alternatif değil mi ? Gerek hacimli duruşu, gerekse sade ancak bir o kadar da gösterişli tasarımı salonlarda istediğiniz gibi bir saray atmosferi yaratmaz mı…

Burada dilim perdeler hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık ve bir kaç özel tasarım sunduk. Fakat daha fazla örnek tasarıma göz atmak ve bu perdelerin ortalama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir