İtalyan Banyo Tasarımları 2019 (Antoniolupi)

En İyi Banyo Dolabı Markası

Yine güzel bir banyo dolabı alma yada banyo dolabı yaptırma niyetinde olan okurlarımıza ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz ithal banyo mobilyaları ile huzurlarınızdayız. En güzel banyo dolabı modelleri araştırmalarımız ile banyo dolabı tavsiye ve tanıtımlarımız devam ediyor arkadaşlar. Bu bağlamda daha önce ki sayfalarımızda, banyo markaları ve üreticilerinden, vitra banyo dolabı yada linea banyo dolapları ile isvea banyo dolabı modellerini incelemiş, avangard banyo dolabı yada modern banyo dolabı örneklerini sizlerle paylaşmıştık.

İthal Banyo Dolapları

Ayrıca yapı marketlerimizin mobilya reyonlarında ki ürünlerini de Bauhaus banyo dolapları ve Ikea banyo dolapları gibi başlıklar altında fiyat ve görselleri ile birlikte sizlerle buluşturmuş, banyo dekorasyonu konusunda elinizi güçlendirmek ve alternatiflerinizi artırmak adına farklı seçenekler sunmaya çalışmıştık.

Bu sayfamıza ise yine bu amaçla bir İtalyan devi konuk oluyor, tıpkı bir kaç gün önce incelediğimiz ve ürünlerine hayran kaldığımız Duebi İtalia gibi… (Bu arada görmeyenlerin Duebi İtalia tasarımlarına mutlaka göz atmalarını öneririz.)

İtalyan Banyo Dolapları

12000 metrekarelik geniş fabrikası İtalya‘nın Floransa eyaletinde bulunan İtalyan menşeili banyo tasarım şirketi Antoniolupi, aslında dört kardeş tarafından yönetilen bir aile şirketi… Ancak bu aile şirketi ülkemizin de aralarında bulunduğu ve Norveç’ten Hong Kong’a, Ekvator’dan Tayvan’a kadar bir çok ülkeye ihracat yapıyor.

Çok Güzel Banyo Dolapları

Rastladığım bir kaç tasarımı hoşuma gidince hemen incelemeye koyuldum, bizim firmalarımızın yapısını andıran bu aile şirketini ve 2019 koleksiyonlarına göz attım. Bakın ne harika tasarımlara rastladım…

İtalyan mobilya denilince akla hep abartılı klasik tarzların, altın yada gümüş varakların, oymaların, kakmaların ağır bir şekilde işlendiği, tamamen el yapımı geleneksel mobilyalar akla gelirken, Antoniolupi kardeşlerin bilindik sarayımsı İtalyan tasarımları yerine daha modern, daha yenilikçi çizgilere sahip ürünler tasarladığını görüyoruz.

Bilindik İtalyan mobilya tarzlarından tamamen farklı ve son derece çağdaş bu tasarımlar bu gün ülkemizde, özellikle rezidans olarak adlandırılan bir çok yeni binanın banyolarında kendilerine yer buluyor.

Antonio Lupi İletişim

Eğer bu banyo dolapları çok hoşunuza gitti ise yeni dekore ettiğiniz banyonuzda bu tarz tasarımlar ve tabii ki İtalyan kalitesi görmek istiyorsanız  0 216 478 00 00 numaralı telefondan firmaya ulaşabilirsiniz veya direk internet üzerinden Antoniolupi Türkiye şeklinde sorgulama yaparak firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın bir de FAcebook adresi var arkadaşlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir