İstiridye görünümlü masalsı yataklar

Farklı yatak tasarımları ilginç yatak modelleri dekoratif yataklar yatak odası dekorasyon ürünleri fikirleri resimleri…

Farklı yatak tasarımları avımız bir kaç gün önce birbirinden iginç ve şahane görsellerle beğeninize sunduğumuz “Sıradışı yatak tasarımlarını GÖRMELİSİNİZ !…” başlıklı makalemizin ardından devam ediyor. Bu defa binbirdekor.com sayfalarında içinde denizkızlarının olduğu masallardan fırlamışçasına duran, büyüleyici ve narin bir görünüme sahip, damaklarda oldukça enteresan bir lezzet bırakan istiridye görünümlü yataklardan örnekler vereceğiz.

Yatak odanızda farklı bir rüzgar mı estirmek istiyorsunuz veya arkadaşlarınıza dekorasyon zevkinizin ne kadar zarif olduğunumu göstermek istiyorsunuz yada fantastik ve heyecanlı geceler adına yatak odanızı yeniden düzenlemek niyetindemisiniz ?… O halde şimdi aşağıda beğeninize sunduğum istiridye yatakların romantik Fas gecelerini andıran görsellerine bir göz atın ve ardından gözlerinizi kapatıp bu yataklardan birini, en beğendiğinizi yatak odanızda hayal edin… Nasıl, kendinizi varlığı ve yokluğu hâlâ bilinmeyen, kayıp kıta Atlantis ‘in hanedanlarından biri gibi hissetmiyor musunuz ?..

“İstiridye görünümlü masalsı yataklar” Konusunda 3 Yorum Var

  1. İstiridye şeklinde ki yatakların fiyatlarını öğrenmek istiyorum ayrıca satın almam mümkün mü size nasıl ulaşabilirim.

    1. Merhaba Ayyüce, burada gördüğün yataklar genelde Avrupa kaynaklı, ülkemizde satışı olmayan ürünler, ancak internet üzerinden arattırdığında bir kaç mobilya markasının bu tarz ürünler sattığını görebilirsin…

  2. lütfen bana bir iletişim numranızı yolayın facebok ulaşamıyorum cvp vermiyorsun kimseye lütfen cvp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir