İstikbal’den Yepyeni Romance Koltuk Takımı

İstikbal 2015 koltuk takımları fiyatları görselleri İstikbal Romance serisi oturma grupları koltuk takımları…

Salonları için şık, gösterişli ve kaliteli bir takım arayan var mı ?.. O zaman tam yerindesiniz, zira bu sayfamızda ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal’in en yeni koltuk takımlarından Romance koltuk takımını masaya yatırıyor, sizler için hem fiyatları, hem de görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Aslında binbirdekor.com’un yakından takip edenler için yabancı olmayan bir koleksiyon Romance, çünkü daha önce bu koleksiyonun yatak odası takımını incelemiş ve deyim yerinde ise cibinlik uygulaması ile masallardan çıkmış gibi duran bu takıma bayılmıştık. Anlayacağınız Romance serisi adındanda anlaşılacağı üzere zarif bir koleksiyon. İstikbal Romance koltuk  takımını şiirsel bir dille anlatmak gerekiyor arkadaşlar, çünkü marka bu takımı tasarlarken tatlı bir yaz akşamının en güzel mavisinden ilham almış, takımın kaliteli ahşap kısımlarını ise bulutların en saf beyazına boyamış, kadife yumuşaklığı ile de romantizmi evinize kadar getirmeyi amaçlamış.

Olaya parayı sokarak bu romantizmi bozmak istemem ama fotogalerimizde birbirinden şahane görsellerini beğeninize sunduğumuz Romance koltuk takımının iki üçlü kanepe, iki de berjerden oluşan delüks modeli üzerinde 6.890,40 TL fiyat etiketi taşıyor. Üçlü, ikili ve iki berjerden oluşan versiyonu ise 6.590,40 TL.

İSTİKBAL YENİ SEZON KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ (ROMANCE)

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Amerikan York Duvar Kağıdı Modelleri 2015

Amerikan duvar kağıdı markaları modelleri York duvar kağıdı 2015 kataloğu ithal duvar kağıdı modelleri görselleri...  Duvar kağıdı dekorasyonunuza katkıda bulunmak,...

Kapat