İstikbal’den Sansasyonel Köşe Koltuk Takımları

Yepyeni İstikbal Köşe Takımları

İstikbal 2019 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları – Dekorasyon konusunda aradığınız hemen her şeyi bulabileceğiniz binbirdekor.com’da sadece dekorasyon yok, mağaza vitrinlerine yeni çıkan mobilyalarda, marka marka, model model ve tabi ki fiyat ve görselleri ile binbirdekor.com sayfalarında yer almaya devam ediyor. Örneğin bu sayfamızda ülkemizin en önemli mobilya markaları arasında yer alan İstikbal’in 2019 köşe koltuk takımı modellerini masaya yatırıyor, özellikleri, görselleri ve fiyatları ile siz değerli okurlarımızın bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile eğer aklınızdan yeni bir köşe takımı almak geçiyorsa ve alacağınız ürünün kaliteli ve aynı zamanda alımlı bir ürün olmasını istiyorsanız burada ki İstikbal köşe takımı modellerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Yeni Köşe Takımı Modelleri

Ülkemizde mobilya denilince akla ilk gelen markaların başında yer alan İstikbal, yeni sezona inanılmaz köşe takımları ile merhaba demiş.  6 Farklı koleksiyonu müşterilerinin beğenilerine sunan marka, modern bir ürün olması gereken köşe takımlarında modern ve klasik çizgileri bir araya getirerek hakikaten harika tasarımlara imza atmış. Şimdi dilerseniz bu harika ürünleri gelin hep birlikte incelemeye başlayalım.

İstikbal Baron Köşe Takımı 2019

Dumanı üzerinde, fırından yeni çıkmış taptaze bir ürün Baron Köşe Takımı. Öyle ki henüz ürünün sadece bir renk seçeneği var. Son zamanların trend döşemelik kumaş renklerinden Katre Gül Kurusu tonuna sahip bu ürün deri – kumaş kombinasyonu ile adeta göz kamaştırıyor. Üstelik Baron köşe takımında kullanılan deri ve kumaş tamamen silinebilir özellikli. Ürünün şık görünümü yanında aniden gelen yatılı misafirler için konforlu bir yatağa dönüşmesi de Baron koleksiyonu köşe takımını, fonksiyonel ve kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkarıyor.

İstikbal Baron Köşe Takımı Fiyatları

Gelelim İstikbal Baron Köşe Takımı Fiyatlarına… Efendim Bildiğiniz üzere şu sıralar mobilyada devlet desteği %10 KDV İndirimi ile yer alıyor. Aldığınız mobilyanın %10’u devletten anlayacağınız. KDV oranının %18 olduğu ülkemizde devlet %10’luk KDV’den vazgeçince geriye %8 KDV kalıyor ki İstikbal’de “%8 KDV İstikbal’den” adını verdiği kampanyası ile geri kalan %8 oranında ki KDV’ni müşterilerinden almıyor 🙂

Bu durumda, 1 adet köşe üçlü, l adet uzanma ve 1 adette berjerden meydana gelen Baron köşe takımı 4.720,00 TL’den 3.999,60 Liraya düşüyor.  Eğer berjer almak sadece köşe ünite kullanmak isterseniz de ürüne ödeyeceğiniz berjersiz rakam 2.928,60 TL oluyor.

İstikbal Modern Köşe Takımlarından Orleon

Modern tarzlara hasta olan okurlarımızın bayılacağını düşündüğümüz İstikbalin yeni köşe takımlarından bir diğer olan Orleon ise modern çizgisi, oturum konforu ve ergonomik tasarımı ile ön plana çıkarken şık görüntüsü ile de bulunduğu mekanların dekorasyonuna artı değerler katıyor. Özellikle sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile dikkat çeken Orleon köşe takımı, köşe üçlü üniteyi kolay bir hareketle yatağa dönüştüren yatak mekanizması ve geniş depolama alanları sunan bazalı yapısı ile de göz dolduruyor.

Orleon Köşe Takım Fiyatları

Orleon köşe takımında da KDV İndirimi ve İstikbal’in “%8 KDV İstikbal’den” kampanyası dahilinde fiyatların epey bir düştüğünü görüyoruz, zira 1 adet köşe üçlü, l adet uzanma ve 1 adette berjerden oluşan Orleon köşe takımı bahsi geçen bu indirimlerin ardından 3.884,17 TL yerine 3.291,60 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Yeni Sezon Köşe Takımlarına Göz Atın

Tabi bu devasa mobilya markasının yeni ürünleri sadece Orleon ve Baron koleksiyonlarından ibaret değil. Marka hemen her zevke ve her bütçeye hitabeden bir kaç köşe takımı daha tasarlamış ki hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde İstikbal’in bu diğer köşe takımlarına da göz atabilir, görselleri eşliğinde fiyatları ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz…

İSTİKBAL 2019 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir