Site rengi

Tasarım

İstikbal’den çok şık bir koltuk takımı (İnnovia)

İstikbal’den çok şık bir koltuk takımı (İnnovia)

2014 koltuk takımları istikbal koltuk takımı modelleri ve fiyatları çiçekli koltuk takımları istikbal yeni oturma grupları modern koltuk takımı modelleri fiyatları çeşitleri resimleri… 

Son dönemde çiçekli, allı güllü koltuk takımları pek bir moda, özellikle de berjerli olanlar. İnsanlar salon veya yaşam alanlarına alacakları yeni oturma gruplarında tercihlerini genelde bu yönde kullanıyorlar. Hal böyle oluncada mobilya üreticileri ürün gamlarında bu tip ürünlere biraz daha ağırlık veriyorlar. Bu durum ise ortaya hakikaten şahane ürünlerin çıkmasına neden olurken, tüketiciye de geniş bir ürün seçeneği sunuyor.

Örneğin İstikbal’i ele alalım. Ülkemizin şüphesiz en önemli mobilya üreticilerinden olan İstikbal, kısa bir zaman önce bu tarz bir koltuk takımını 2014 koleksiyonları arasında müşterilerinin beğenisine sundu. İnnovia adını verdiği bu koltuk takımı, çiçekli desenleri ile öne çıkarken, modern tasarımı, görselliği ön plana çıkartan fitil uygulamaları, 3’lü ve 2’li ünitelerin kol kısmındaki kapitone uygulamaları ile adeta göz kamaştırıyor.

Fiyatları ve görselleri ile birlikte sizler için incelediğimiz İnnovia koltuk takımı son derece şık ve modern bir tarza sahip olan İnnova Koltuk Takımı, kolayca sandık ve yatak olabilen fonksiyonel üniteleri ile sahip olduğu geniş ve rahat oturum konforu, sırt kısmında kullanılan minderi ve yumuşak tuşeli kumaş uygulaması ile modern bir tarza sahip.

İnnovia Koltuk Takımı Fiyat ve Taksit Listesi

istikbal koltuk takımı fiyatları innovia

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.