İstikbal yeni yatak modelleri ve fiyatları 2014 (Agility)

İstikbal yatak modelleri, istikbal yatak fiyatları, istikbal çift kişilik yatak fiyatları 2013, istikbal therapedic yatak fiyatı özellikleri resimleri…

Merhaba arkadaşlar sağlam bir vücut her ne kadar sağlam bir kafada bulunuyorsa, sağlam bir kafada deliksiz, mışıl mışıl bir uykuda bulunur diye düşünüyorum. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde yaşayıpta sabah çok erken saatlerde işe kalkıp gidenler için deliksiz bir uyku çok önemlidir, mesela ben onların yerinde olsam benim için bulunmaz bir hazinedir neredeyse, öff nasıl yaşıyorsunuz oralarda 🙂 Sabah sekizde işte olmak için saat dörtte yola çıkanları, akşamda saat sekizde evde olanları tanıyorum. Ne ara işe gittin, ne ara çalıştın, ne ara eve gelip uyuyacaksın, öfff hatta çifte öfff… Allah yardımcınız olsun.  Sizin deliksiz bir uyku ve sabah işe dinç kalkmanız için tek ihtiyacınız olan sağlam ve konforlu bu yatak.

Artık uyku ve yatak konusunda teknoloji oldukça ilerledi ve her türlü ihiyaca cevap veren ve insanların rahatlığını ön planda tutran yataklar özenle imal ediliyor. Örneğin bu konuda İstikbal yepyeni tasarımlar yapıyor. Kanıt olarak İstikbal’in müşterilerinin beğenisine sunduğu son yatağı Agility gösterilebilir.

Agility, uyku boyunca vücudunuzu her noktadan sağlıklı bir şekilde desteklediği için sadece gece uykunuzu değil tüm gününüzü etkiliyor. Hour Glass teknolojisi, tüm gece boyunca %18 omuz ve kalça, %13 bel bölgenizi destekliyor. Böylece, yatağa uzandığınız an, vücudunuzun her yanını saran Hour Glass teknolojisi, %100 konforla eşsiz bir uyku deneyimi sağlıyor. Torba yay teknolojisine ilave olarak kullanılan Micropocket yay konfor artırıcı yapısı ile ekstra destek ve konfor sunuyor. Agility yatağın ekstra dolgu malzemeleri ve kenar destek süngerleri sayesinde rahat bir uyku sizleri bekliyor. Ekstra konfor sunan pedi, tercihe göre çıkartılabiliyor. Yatak kenarlarında bulunan tay tüyü kumaşı ve deri kulpları ile tasarımı öne çıkıyor.

istikbal yatak modelleri agility

istikbal yatak modelleri agility_2

istikbal yatak modelleri agility_3

istikbal yatak modelleri agility_4

istikbal yatak modelleri agility_5

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir