İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri

Anneler gününe özel indirimler sizleri bekliyor…
Anneler günü geldi çattı ve her yıl sorduğumuz osoru ile yine karşı karşıyayız…”Canım anneme nasıl bir hediye almalıyım ?”.Aslında anneler için seçilen bu özel günün düşünülmesi bile yeterlidir, ancak, onları mutlu edecek bir hediye almak artık adetimiz olmuş. O halde annemize ne alabiliriz ?… Anneleri en mutlu eden hediyeler arasında ev tekstili ürünler, mutfak eşyaları ve mücevher yer alır. İstikbal, anneleri düşünerek çok özel hediye kampanyaları hazırladı. İstikbal mağazalarında bulabileceğiniz yatak örtüleri ve nevresim takımları annelerimizi çok mutlu edecek. 2 Mayıs ve 19 Haziran tarihleri arasında anneler gününe özel %20 indirim fırsatları var.
İster modern isterseniz de saray cazibesinde yatak örtüleri ve nevresim takımları yatak odalarına mutluluk getirebilir. Annelerin zevkine göre seçmek size kalmış, ona kalan ise kocaman bir tebessüm. Aceleye getirmeden, şimdiden ve en yakınınızda ki İstikbal mağazasında ki şık ürünler bitmeden anneler günü hediyenizi alın.
İstikbal mağazalarında %20 indirim fırsatı ile birlikte ödeme kolaylıkları da ilginizi çekebilir. Bonus kartınız varsa peşin fiyatına 12 taksit seçeneğini kullanın, üstelik ilk ödeme Eylül ayında.

istikbal Yatak Örtüleri EXCLUSİVE, DREAMLAND,SLEEPWELL ve YOUNG adı altında 4 seriden oluşuyor ve her seri bünyesinde 10’a yakın model bulunduruyor. Şimdi bu modelleri inceleyelim;

EXCLUSİVE SERİSİ - Safir Yatak Örtüsü (GRİ)

EXCLUSİVE SERİSİ - Spring Yatak Örtüsü
EXCLUSİVE SERİSİ - Stong Yatak Örtüsü (GRİ)
DREAMLAND SERİSİ - Gülizar twin Side Örtü
DREAMLAND SERİSİ -Hazal twin Side Örtü
DREAMLAND SERİSİ -Sarmaşık twin Side Örtü

İstikbal Yatak Örtüsü Modelleri Galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir