İstikbal Yatak Odası Takımları

İstikbal yine şık ve estetik…
Yeni trend 2011 yılı modelleri ile İstikbal Yatak Odası Takımları her zaman ki gibi estetik ve şık hatlara sahip. İstikbal Mobilya, yatak odaları için itina ile tasarladığı modeller üzerindeki ergonomik seçenekler, fonksiyonel özelliklerle birleşince hem kullanışlı hemde rahat yatak odası takımları ortaya çıkmış.
En özel zamanlarımızı geçirdiğimiz yatak odası günlük yaşantıda artık sadece geceleri uyumak için kullanılan bir alan olmaktan çıkıyor. İstikbal yatak odası takımları sayesinde ev dekorasyonu hususunda yatak odası takımları ayrı bir yere sahip oluyor. Modern desenlerin yeni nesil mobilyalar üzerinde şekil alıp işlevselliği arttıran farklı modelleri “İstikbal Mobilya” kalitesi ve güvencesi sayesinde dizayn edilmektedir. Dilerseniz şimdi eşsiz İstikbal Yatak Odası takımlarından sizin için seçtiğimiz bir kaçını inceleyelim;

BİANCO

İstikbal BİANCO Yatak Odası takımı yaşantınızı renklendirerek lüks ve zerafetli bir yatak odasını evlerinize taşıyor. Hayatına yeni yön vermek isteyip mutlu başlangıçlar için seçilebilecek çok güzel bir yatak odası takımı örneğidir. Lake ve ceviz uyumu içerisinde BİANCO yatak odası İstikbal farkı ile evlerinizde önemli yer tutucak kapasiteye getirilmiştir.

DİVA

İstikbal DİVA Yatak Odası estetiğin ve konforun üzerinde olduğu ayrıca hayat faaliyetlerini basitleştirebilecek kadar zengin bir yapıya sahip özel tasarım ürünüdür.

KARİZMA

İstikbal KARİZMA Yatak Odası, üzerindeki değişik desenleri ile sürgülü geniş kapaklı gardrobu, özel aynası yatak odalarına başka bir yorum getiriyor. Sürgülü kapılardaki yeni sistem mekanizmaları sayesinde çarpmadan kapatabileceğiniz bir yapıya getirilmiş ve çekmecelerin durdurma özelliği Royal Yatak odası takımları içerisindeki büyük avantajlar olarak görülmektedir.

İstikbal Yatak Odası Takımları Galerisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Venni mutfak modelleri

Mufakta Nasıl Bir Renk İstersiniz... Alışıla gelmiş mutfak mobilyalarını rengarenk kapaklarla süsleyen Venni'nin sizler için...

Kapat