İstikbal Yatak Odası Takımları Fiyatları 2020 İndigo

En Yeni Yatak Odası Takımları 2020

Klasik yada modern yatak odası takımları aramakta olan okurlarımız için binbirdekor.com olarak hemen her markaya, ve her türlü ürüne göz atmaya devam ediyor, hem şık, hem de en ucuz yatak odası takımları bulmak adına kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatları hakkında sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda son olarak sayfalarımıza bellona yatak odası takımları ve ev moda yatak odası modelleri konuk olmuşlardı. Bu takımları da mutlaka görmenizi öneririz. Fakat şimdi İstikbal yatak odası takımları ve istikbal yatak odası fiyatları dahilinde markanın en son ürününü görselleri ile sizlerin beğenilerine ve istikbal mobilya fiyatları ve kampanyalar ile de bilgilerine sunuyoruz.

İstikbal Yatak Odası Modelleri 2020

İstikbal 2020 koleksiyonlarında potansiyel müşterileri için son derece şık ve işlevsel ürünleri vitrine çıkardı. Yatak odası ürün grubunda da gerçekten markadan beklendiği gibi, geçen yıl zirve yapan, istikbal elite yatak odası veya istikbal rustik yatak odası gibi estetik, istikbal baron yatak odası gibi etkileyici ve tek kelime ile harika ürünler var. İşte o ürünlerden biri de şimdi inceleyeceğimiz İndigo serisi yatak odası takımı.

İstikbal Yatak Odası İndigo

Zaten sıcak ve estetik bir malzeme olan ahşabın İstikbal tasarımcıları tarafından muhteşem bir şekilde yeniden yorumladığı İndigo serisi yatak odası takımı hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle son derece şık bir tasarıma sahip. Renk konfigürasyonunda, meşe ve antrasit gibi göz alıcı iki rengin kullanıldığı bu yatak odası takımına, ilk bakışta bu iki rengin mükemmel uyumu ön plana çıkıyor.

İstikbal Yeni Yatak Odası Takımlarından İndigo

Farklı tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile yatak odalarınıza ayrı bir güzellik katacağını düşündüğümüz bu ürün şık görünümünün yanında oldukça kullanışlı depolama alanlarına da sahip.

İstikbal Yatak Odası Fiyatları 2020 İndigo

Yatak odanıza ekstra bir güzellik, yaşam tarzınıza da ekstra bir konfor katmaya hazırlanan bu yatak odası takımı için ne kadar para ödemeniz gerekiyor, yani bu yatak odasının fiyatı kaç lira gelin şimdi ona bir göz atalım. Efendim İndigo yatak odası takımında sadece sürgü kapaklı gardırop seçeneğinin olduğunu görüyoruz. Sürgülü gardırop, tuvalet masa ve aynası, 150/160’lık yatak başlığı ile 2 adet komodinden meydana gelen bu takımın istikbal fiyat listesi 2020 üzerinde ki normal fiyatı 10.909,00 TL olarak belirlenmiş.

Ancak bu rakam KDV indirimi ve İstikbal kampanyaları dahilinde 7.988,00 Liraya kadar düşüyor. Dolayısı ile elinizi çabuk tutmanızı öneririz, zira yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli arkadaşlar. Bu nedenle hem ürünü daha yakından incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına size en yakın İstikbal mağazalarına, en kısa zamanda uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir