İstikbal Yatak Odası Takımları 2020 (Luis)

İstikbal Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2019

Sizler için en yeni, en kaliteli ve tabii ki yatak odası fiyatları en ucuz modelleri aramaya devam devam ediyor, bu bağlamda kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatlarını inceliyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda istikbal yatak odası ürün grubundan, markanın yatak odası modelleri 2018 modelleri içerisinde ki istikbal elite yatak odası ve istikbal rustik yatak odası ile istikbal baron yatak odası takımlarını incelemiş ve çok beğenmiştik hatırlarsanız.

Bu sayfamızda ise istikbal mobilya fiyatları ve kampanyalar ve indirimleri dahilinde olan Luis serisi yatak odası takımlarını mercek altına alıyoruz.

İstikbal Luis Yatak Odası Takımı

Yeni yıla girerken peş peşe bir çok yeni koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunan ülkemizin lider mobilya üreticilerinden İstikbal bu yeni koleksiyonlara da yenilerini eklemeye devam ederken binbirdekor.com olarak bizlerde bu yepyeni ürünleri mercek altına almayı sürdürüyoruz.

BELLONA YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARINI DA İNCELEYİN !..

Bu sayfamızda yeni evlenecek çiftler ve yatak odasını yenilemek isteyen takipçilerimiz için, İstikbal 2019 yatak odası takımları arasında yer alan Luis koleksiyonunu birbirinden güzel görselleri, fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz…

Modern Yatak Odası Takımları

Meşe ve opak beyaz folyo kullanımı gibi farklı bir uygulamanın yapıldığı Luis serisi yatak odası takımı tarzı ile görsel açıdan son derece şık ve farklı bir tasarıma sahip. Beyaz ile meşenin inanılmaz uyumu takımı görsel açıdan zirveye çıkarırken, ürün markanın modern yatak  odası takımları arasında yer alıyor.

Hem Şık Hem Fonksiyonel

Tuvalet masası, aynası ve ayna üzerindeki püskül uygulamaları ve yerden ayak yüksek yapısı gibi detaylar ile görsel yönden zenginleştirilen takım, gardırop içerisinde elbiselerin rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlayan raflı bölmeleri ve elbise askılıkları ile aynı zamanda işlevsel ve kullanışlı bir ürün olarak da öne çıkıyor.

YATAŞ YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI BURADA !..

İstikbal Luis Yatak Odası Fiyat

Gelelim ürünün merakla beklediğiniz fiyatlarına… Efendim takım 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapılı gardırop alternatifleri ile satışa sunulurken, takımın 5 kapılı gardırop modelinin normal fiyatı 8.363,00 TL olarak görünüyor. Ancak bu rakam kampanya dahilinde 6.888,00 Liraya kadar düşüyor.

6 Kapılı gardıroplu Luis yatak odası takımı ise normalde 8.970,00 TL. Fakat yine indirim ve kampanyalar dahilinde bu ürünün fiyatı 7.388,00 TL gibi bir rakama düşüyor.

Sürgü kapaklı gardıroba sahip modelin satış fiyatı ise 8.848,00 TL olarak belirlenmiş. Tabii bu seçenekte de güzel bir indirim var ve eğer bu modeli seçerseniz cebiniz çıkacak para 7.288,00 TL olarak görünüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir