İstikbal Yatak Odası Modelleri 2021 İndirimli Fiyatları

Yatak Odası Fiyatları En Ucuz 2021

Yatak odası mobilyalarını yenilemeyi düşünen okurlarımız için kapsamlı araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda başta çok aranan Modern Yatak Odası Takımları olmak üzere, Bazalı Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Yatak Odası Takımları editörlerimiz tarafından incelenerek sizlerle paylaşıldı. Bu konu da son olarak Doğtaş Yatak Odası ve Bellona yatak odası modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıllara İstikbal Elite Yatak Odası ve İstikbal Rustik Yatak Odası gibi modelleri ile damgasını vuran, Ülkemizin lider mobilya markası İstikbal yatak odası takımları 2021 modelleri, fiyatları ve görselleri ile birlikte konuk oluyor.

Yatak Odası Takımı İstikbal 2021 Modelleri

İstikbal yeni sezona, Armony, Luxe, Canyon, Diego, Lena ve daha önce ki sayfalarımızda detaylı olarak incelediğimiz İndigo yatak odası takımları ile merhaba derken, çok özel tasarımlara ve konforlu kullanım özelliklerine sahip bu yeni yatak odası takımlarında bakalım geçen yıllarda ki başarısını ve cirosunu yakalayabilecek mi. Tabi buna alt tarafta görsellerini, fiyatları ve özelliklerini paylaştığımız bu yeni yatak odası takımlarına göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz.

İstikbal Yatak Odası Armony

Armony Yatak Odası takımı modern çizgilerin ince ve zarif detaylar ile harmanlandığı, az bulunan ürünleri arasında yer alıyor. Dolap ve komodin çekmecelerinde kullanılan nokta kulpları, komodin de ki aydınlatma sistemi ve dış yüzey kapaklardaki strüktürlü panel uygulaması, altın detaylı ayakları ile hem şıklık, hem zarafet hem de fonksiyonellik adına her şeyi bulabileceğiniz bu takım 5 Kapaklı, 6 Kapaklı ve Sürgü Kapaklı olmak üzere alternatif gardırop seçenekleri ile satışa sunuluyor. Üstelik şu sıralar bu ürün İstikbal kampanyaları dahilinde son derece uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Mesela takımın 13.739,00 TL olan 5 kapılı gardırop seçeneğinin fiyatı 10.990,00 Liraya inmiş. Takımın 6 kapılı gardırop alternatifi 15.614,00 TL yerine 12.490,00 TL, sürgülü gardırop modeli ise 16.239,00 TL yerine 12.990,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

İstikbal Luxe Yatak Odası Takımı 2021

İstikbal’in modern tasarım anlayışının şık aksesuarlar ile birleştirdiği en yeni ürünlerinden biri olan Luxe serisi yatak odası takımı yine üst düzey tasarım özellikleri ile göze çarpıyor. Farklı ve göz alıcı kulpları, tuvalet aynasında ki led aydınlatma sistemi ve ünite kapaklarındaki altın renkli çerçeve etkisi ile saray mobilyalarını andıran bu takım yine 5,6 ve sürgü kapaklı gardırop seçenekleri ile satışa sunuluyor. Takımın 13.960,00 TL fiyat etiketine sahip 5 kapaklı gardırop alternatifi şimdilerde 9.772,00 TL Fiyatla satılıyor. Luxe serisi yatak odası takımının 6 kapılı gardırop seçeneği normalde 15.522,00 TL. Fakat 12.490,00 TL, sürgülü gardırop modeli ise 16.239,00 TL yerine 12.990,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

İstikbal Yatak Odası Takımı Diego

Renk konfigürasyonunda son zamanların trend mobilya renklerinden olan ceviz rengi folyo kullanıldığını gördüğümüz Diego yatak odası takımı, altın rengine sahip özel kulpları ve ayak yapısı detayı ile görsel açıdan son derece zengin bir ürün olarak karşımıza çıkarken, hem modern tasarımı, hem renk uygulamaları, hem de kullanılan malzemeleriyle yine markanın üst düzey mbilya ürünleri arasında yer alıyor. Takım yine üç farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulurken, 5 kapaklı gardırop seçeneğine sahip Diego yatak odası takımının normal fiyatı 12.703,00 TL. Ancak indirimler dahilinde bu seçenek 8.892,00 TL gibi bir fiyat etiketi ile vitrine çıkıyor. Takımın 6 kapılı gardırop alternatifini satın almak isterseniz 14.145,00 TL yerine 9.901,00 TL ödemeniz gerekiyor. Sürgü kapaklı gardırop alternatifine sahip Diego serisi yatak odası takımı ise 14.005,00 TL yerine 9.803,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Canyon Yatak Odası Takımı

Modern bir tasarımın antrasit ve bakır gibi iki harika renkle mobilyada bir araya getirildiğini düşünsenize. Ortaya nasıl yada ne harika bir ürün çıkar. Bu soruyu cevaplamak adına zihninizi zorlamayın arkadaşlar çünkü cevabı bu yatak odası takımında. Bu yatak odası takımına yorum yapmak adına sadece görseline göz atmanız yeterli. Kısacası tek tek anlatmaya gerek yok. Bu nedenle direk fiyatları hakkında sizleri bilgilendirelim. Efendim takımın 5 kapılı gardırop seçeneğini satın almak isterseniz normalde 12.045,00 TL ödemeniz gerekirken bu ürünü 8.431,00 satın alabiliyorsunuz. 6 kapaklı gardırop seçeneğine sahip Canyon yatak odası takımının fiyatı ise  14.938,00 Liradan 10.456,00 Liraya düşmüş. Bu takımın sürgü kapaklı gardırop modeli ise 13.973,00 TL yerine 9.781,00 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Yatak odası Kampanyaları Kaçırılmaz

Yukarıda verdiğimiz fiyatlarda gördüğünüz üzere İstikbal yeni yatak odası takımlarında epey bir indirim yapmış durumda. Fakat bu fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de burada beğendiğinizi ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek adına İstikbal köşe takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

1 Yorum “İstikbal Yatak Odası Modelleri 2021 İndirimli Fiyatları”

  1. İstikbal kendini aşmış. Geçen yıl tüm evimi istikbalden döşedim ama şu modelleri görünce pişman oldum. Özellikle canyon modeli muhteşem. Kalite konusunda da İstikbale güvenin arkadaşlar. Çünkü bu güne kadar hiç bir mobilyam da sorun çıkmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir