İstikbal yatak modelleri 2012 (Ultra Energy)

Deliksiz ve sağlıklı uyku ve yeni güne dinç başlamak için gereken en önemli argüman yataktır… Yatak, vücut rahatlığını sağlayacak ergonomiye ve konfora sahip ise dinlendirici uykular çekmemeniz neredeyse imkansızdır. İşte tam bu noktada aklından şu sıralar yatağından memnun olmayan ve yeni bir yatak almayı aklından geçiren binbirdekor.com okurları için, şık mobilya tasarımları ile tandığımız ancak uyku dünyasınında yıldızı olan İstikbal ‘in fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelediğimiz yeni ürünü Ultra Energy yatağı tanıtmak istiyorum…   

Quantech Sleep Teknolojisi ile üretilen kumaşları ve Viscojel Teknolojisi gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı oluyor. En iyi uykuya ulaşmak için üretilen İstikbal Ultra Energy Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu sunuyor.

Ultra Energy yatak, bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yapısıyla iki farklı konfor seçeneği sunuyor. Ayrıca çıkarılabilen pedi konfor tercihine göre yatağın her iki tarafında da rahatlıkla kullanılabiliyor.

İstikbal’in özel olarak geliştirdiği Quantech Sleep Teknolojisi gün içinde kaybedilen enerjinin uyku sırasında geri kazanılmasına yardımcı oluyor. Vücut sıcaklığını uyku boyunca dengede tutarak dört mevsim konforlu bir uyku ortamı sunuyor. Ayrıca su itici özelliğinin yanı sıra anti bakteriyel ve kötü kokuları engelleme özelliklerine de sahip.

Quantech Sleep kumaş ve Viscojel sünger teknolojili ped çıkarılarak yatağın her iki yüzünde de kullanılabiliyor.

Özel fermuar sistemi sayesinde çıkarılabilen pedin iç dolgu malzemesinde Viscojel teknolojili sünger kullanılmış. Viscojel teknolojilisi mikro boncuklar sayesinde vücut yapısına mükemmel destek sağlıyor ve konforlu bir uyku ortamı sunuyor. Bu özelliğiyle normal süngerlere göre tabi ki daha rahat, çünkü daha serin tutarken, ısı iletkenliği daha yüksek. Mikro jel yapısı ile hava geçirgenliği normal süngerlerden daha fazladır ve rahat bir uyku ortamı sunuyor. Ekstra fermuar uygulaması ile konfor tercihine göre yatağın sert veya yumuşak kısımlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Üst yüzeyindeki Viscojel teknolojili özel pedi, 6 spirli bonel yay sistemi ve Quantech Sleep özellikli kumaşı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı sunuyor. Omurga için en uygun pozisyonu oluşturarak yataktan dinlenmiş olarak uyanılmasını sağlıyor. Pedin iç dolgu malzemesinde kullanılan Viscojel teknolojili sünger, vücut yapısına mükemmel destek sağlayarak yatakta dönmeleri azaltır ve terlemeleri önlüyor.

İstikbal Ultra Energy Yatak Fiyat Listesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir