İstikbal TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2020 İnceleme

İstikbal TV Ünitesi Fiyatları

2020 TV ünitesi modellerini detayları ile birlikte incelemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde bellona tv üniteleri fiyat ve görselleri ile birlikte konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu sayfamızda ise tv ünitelerini inceleyeceğimiz markamız İstikbal.

İstikbal TV Üniteleri 2020

Geçtiğimiz yıllarda İstikbal perla tv ünitesi yada İstikbal gold tv ünitesi gibi ürünler çok tutulmuş, markanın zirveyi yakalamasında önemli bir katkı sağlamışlardı. İstikbal tv ünitesi 2019 modelleri ve daha önceki yıllarda ki ürünlerde olduğu gibi, markanın yeni ürünleri de 2020 yılında yine çok tutulacak gibi görünüyor. Fiyatlara gelecek olursak,  İstikbal tv ünitesi fiyatları 2019 yılına oranla biraz abartılı gibi sanki. Bakalım sizler bu yeni modelleri ve fiyatlarını beğenecek misiniz.

İstikbal TV Ünitesi Rosalina

“TV ünitesi ile ayna nasıl durur?” sorusuna bir çoğunuzun olumlu yanıt vereceğini düşünmüyoruz, “vitrin takımı gibi durur” diye düşünüyorsunuz muhtemelen ve haklısınızda. Fakat Rosalina serisinin ön kapak sağ ve sol kısmında yer alan dekoratif aynalar oldukça farklı ve şık durmuşlar.

Ayrıca püsküllü ve altın renkli kuplar ayna uygulamaları birlikte takımın görselliğine zenginlik katmışlar. Rosalina TV ünitesinin İstikbal kampanyaları dahilinde olduğunu görüyoruz.  Ürünün normal fiyatı 2.332,00 TL olarak görünüyor. Fakat KDV indirimi ile bu rakam 2.134,00 Liraya düşüyor.

İstikbal Liva TV Ünitesi

Hem ceviz rengin şıklığı, hem de geniş depolama alanları sunan kapaklı dolap eklemeleri ile son derece estetik ve işlevsel bir ürün olarak dikkat çeken Liva serisinin, ayrıca mermer desen uygulamaları, mavi folyo kaplamalar ve yine ceviz renginde yuvarlak kulp detayları göz dolduruyor.

Ürünün fiyatına gelecek olursak, tek yan dolaplı Liva TV ünitesinin fiyatının kampanyalar dahilinde 2.131,00 Liradan, 1.950,00 Liraya, 2 yan dolaplı Liva TV ünitesinin fiyatının ise 2.693,00 Liradan, 2.464,00 Liraya çekildiğini görüyoruz.

İstikbal TV Ünitesi Gallery

Beyaz TV ünitesi modelleri pek bir sevilmişlerdi. Hem modern oturma odalarının, hem de avangart tarzlarda dekore edilen salonların gözdeleri durumundaydılar. Görüyoruz ki bu kural 2020 yılında da değişmiyor.

Koçtaş TV Ünitesi Modelleri Çok Ucuz ve Çok Güzel

Özellikle de İstikbal’in Gallery serisinde bu akıma adeta atıfta bulunuluyor. Beyaz rengin ön planda tutulduğu ünite meşe tonları ile zenginleştirilirken, estetik tasarımı ile de ince zevklere hitap ediyor. Ürün şu sıralar 2.458,00 TL yerine 2.250,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Lorena TV Ünitesi

Beyaz ve metalik kapiçino renginin büyüleyici harmonisi, son zamanların mobilya ve dekorasyon trendleri arasında yer alan mermer desen uygulamaları, halka şeklinde tasarlanmış, altın sarısı püsküllü kulp detayları ile zarafeti zirveye çıkaran Lorena TV ünitesi çekmece ve kapaklı bölmeleri ile de oldukça kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekiyor.

TV Ünitesi Ikea Modelleri İçin TIKLAYINIZ !..

1.834,00 TL olan ürünün standart fiyatı indirimlerle 1.679,00 Liraya inerken, piyasada ki bir çok rakibine göre bu rakam oldukça uygun görünüyor.

İstikbal TV Ünitesi Palma

Bu renk uyumu öyle seviliyor ki, ceviz ve bu yılın trend rengi mavi kombinasyonuna Palma tv ünitesinde de rastlıyoruz. Ünite de dikkat çeken diğer detayları ise yine altın renginde ki kulplar, yerden yüksek ayak tasarımları ve markuteri etkiye sahip yüzeyi olarak sayabiliriz.

İstikbal en ucuz tv üniteleri arasında yer alan Palma serisinin normal fiyatı 1875,00 TL. Kampanya ve indirimler sayesinde şu an üzerinde taşıdığı fiyat etiketi ise 1.726,00 TL.

Dekorazon TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları BURADA !.. 

İstikbal Baron TV Ünitesi

Renk konfigürasyonunda genel itibariyle beyaz rengin kullanıldığı Baron serisinde cam üst tabla ve dış iki kapakta ayna ve ayna üzerinde profil uygulaması gibi farklı işçilikler gözleniyor ki bu aksiyonlar takımın genel anlamda estetik ve şık tasarımına direkt etkide bulunuyor.

İstikbal’in üst segmente yer alan ürünlerinden biri olan Baron tv ünitesinin fiyatı 2.129,00 TL olarak belirlenmiş. Tabi ki bu indirimlerden önce ki çıplak hali. İndirimlerin ardından bu rakam 1.754,00 Liraya kadar düşür.

Özel Tasarım TV Ünitesi Modelleri BURADA !..
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir