İstikbal Stress Free Halı Modelleri ve Fiyatları İnceleme

İstikbal Halı 2020 Modelleri

Evleriniz, odalarınız için sımsıcak halılar aramaya devam ederken genelde bilindik halı markaları ve üreticilerinin ürünlerine göz atıyoruz. Ancak fark ettik ki ülkemizin lider mobilya markaları da bu işe girmişler ve hakikaten inanılmaz halı modellerine imza atıyorlar. Mesela İstikbal. Daha önceki sayfalarımızda istikbal armoni halı yada istikbal melodi halı veya istikbal prestige halı gibi modellerini incelediğimiz marka yeni modelleri ile bizleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Üstelik sadece görsel olarak olarak etkilenmediğimizi söylememiz gerekiyor, zira İstikbal yeni halılarında tozum az yada kolay temizlik gibi üstün özellikler yanına birde stress free gibi inanılmaz bir özellik daha eklemiş.

En Yeni Halı Modelleri ile İstikbal Halı

Halı teknolojisi gün be gün ilerlerken hayatımıza önce anti bakteriyel halılar, ardından kendini temizleyen halılar ve ardından oda havasını temizleyen halılar girmişken, şu sıralar dikkat çekici reklamları ile tanımaya başladığımız İstikbal ‘in anti – stress serisi Stress Free ile tanıştık.

Elbette ki binbirdekor.com’un araştırmacı ve meraklı editörleri bu reklamlar karşısında boş durmadı ve bu tuhaf halıları sizler için incelemeye aldı 🙂 Evet bu sayfamızda mucizevi bir halı modelini mercek altına alıyor, sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

İstikbal Stress Free Serisi Stresinizi Alıyor

Gelişmiş anti-statik özelliği sayesinde statik yüklenmeyi önleyerek daha kaliteli bir yaşam alanı sunan bu halılar, günlük hayatta farkında olmadan depolanan statik elektriği bedenden atarak doğal bir terapi ortamı oluştururken, tıpkı reklamlarında olduğu gibi vücutta biriken statik elektriği uzaklaştırarak stresin azaltılmasına yardımcı oluyorlar. Anti-stres özelliği ile sağlığı tehdit eden vücut gerginliğini ortadan kaldırıyorlar.

İstikbal Halı Fiyatları Stress Free Modelleri

Gelelim yukarıda da vurguladığımız gibi mucizevi bir özelliğe sahip bu halıların güncel fiyatlarına… Efendim koleksiyonun en büyük salon halısı standart 200X300 cm yani 6 m² ebatında ve üzerinde 1.705,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Fakat bu rakam İstikbal Halı kampanyaları dahilinde 1.194,00 Liraya kadar düşüyor.

Koleksiyonun 4 metrekareden biraz daha büyükçe olan 175X250 cm ebatı için ise normalde 1.243,00 TL ödemeniz gerekiyor. İstikbal Halı fiyat listesinde ki bu rakam tabii ki İstikbal kampanyalı halılar içerisinde olduğu için düşüyor ve bu halıyı 870,00 TL gibi paraya satın alabiliyorsunuz.

İstikbal Yolluk Fiyatları 2020

Koleksiyonun diğer ebatlarının fiyatları ise şu şekilde ;
80×150 cm 39,00
80×310 cm 494,00
100×200 cm 398,00
100×300 cm 597,00
125×180 cm 447,00
150×230 cm 687,00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir