İstikbal Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 Pier

Salon Koltuk Takımları Fiyatları 2021

Lüks salon dekorasyonlarını güzel koltuk takımı modelleri ile taçlandırmak niyetinde olan okurlarımız için klasik tarzlara, modern klasik koltuk takımları ile yarı klasik koltuk takımları ve modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde başta, bellona klasik koltuk takımları olmak üzere, modoko klasik koltuk takımları ve klasik koltuk takımları inegöl gibi başlıklar altında çeşitli markaların ürünlerine göz atmıştık hatırlarsanız. Bunun yanında 2021 İstikbal Klasik koltuk takımları ve Fiyatları da daha önce editörlerimiz tarafından incelemeye alınmıştı. ( Verdiğimiz linkler üzerinden bu konulara da göz atabilirsiniz.)

İstikbal Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Evet yakın zaman önce İstikbal’in salon koltuk takımlarını inceledik, hatta orada ki özelikle Elite, Gusto ve Karat gibi bir kaç modele bayıldık. Fakat anladığımız kadarı ile İstikbal Mobilya tasarımcıları kendilerini hayranlıkla izlemeye devam etmemizi istiyorlar, zira 2021 koleksiyonlarına yepyeni bir ürün eklediler. Tabi ki biz de onların bu çabalarını boşa çıkarmak istemedik ve salonlarınızı olduğundan daha zengin ve gösterişli bir hale getireceğini düşündüğümüz, adeta dumanı üzerinde tüten İstikbal’in son salon takımını yani İstikbal Pier salon takımını sizlerle paylaşmak istedik.

İstikbal Salon Koltuk Takımı 2021 Pier

Ülkemizin lider mobilya üreticilerinin başında gelen İstikbal, yeni sezona girerken, özellikle klasik mobilyalardan hoşlananlara, salonlarını bir saray odasına dönüştürmek isteyenlere bir sürpriz yaptı ve Delüks takım koleksiyonuna oldukça hoş bir seri olan Pier serisini ekledi.

Salonlar İçin Lüks Koltuk Takımları İstikbal’de

Pier koltuk takımının muhtemelen en göze çarpan özelliği Montana Pudra tonunda ki döşemeleri. Elbette bu renk döşeme kumaşı ile takımın ana çizgilerini oluşturan iskelet kısmında ki son zamanların modası olan ve Gold olarak adlandırılan altın renk detayları da tek kelime ile muhteşem. İskelet demişken burada hemen dikkatinizi çekmek istediğimiz bir durum var. Üst resimde de gördüğünüz üzere ayaklar takımın taban kısmına oturtulmamış ve ana hatları oluşturan iskelet kısmı ile bütünleşik olarak tasarlanmış ki bu detayda işçiliğin ne kadar ustaca olduğunu bizlere gösterirken takıma da daha zengin bir görünüm vermiş.

İstikbal Pier Koltuk Takımı ve Fiyatları 2021

Gel gelelim bu takımın merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine… Efendim takım iki adet üçlü koltuk ve tek berjer koltuktan meydana gelen tek seçenekle satışa sunulurken, bu alternatifin fiyatı normalde 20.390,00 TL olarak belirlenmiş. Fakat bu rakam İstikbal koltuk takımı indirimleri sayesinde 16.312,00 Liraya kadar düşüyor.  Eğer bu takıma 1 berjer koltuk takımı daha eklemek isterseniz 2.134,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

İstikbal Salon Koltuk Takımı İndirimlerini Kaçırmayın

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal kampanya ve indirimleri ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünün diğer görsellerine de göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına İstikbal salon takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir