İstikbal Regina Hazır Banyo Dolapları 2020 Stil

2020 Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Banyo dolabı markalarının ürünlerini detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Daha önce banyolar için dolap almak isteyen okurlarımız için yapı market ürünlerine banyo dolapları ikea ve bauhaus banyo dolapları başlıkları göz atmıştık. Ayrıca son dönemde kapanan praktiker banyo dolapları da sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabii bu araştırma makalelerimiz ile sınırlı kalmıyor ve araştırmalarımıza devam ediyoruz.

İstikbal Banyo Dolapları ve Fiyatları

Modern banyo dolapları modelleri ve avangart banyo dolap modelleri gibi tasarım incelemelerimizin bu bölümünde, istikbal mobilya fiyatları dahilinde markanın regina banyo ve mutfak dolabı modelleri arasından Stil serisini mercek altına alıyoruz. Eğer banyolarınız için şu sıralar güzel, banyolarınızı hafifte olsa lüks gösterecek bir banyo dolabı modeline ihtiyacınız var ise İstikbal’in bu yeni serisi Stil koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Banyo Dolabı Modelleri 2020 Stil

Yeni sezona girerken İstikbal ‘in banyo markası Regina, ürün gamına yepyeni koleksiyonlar ekledi ki bu koleksiyonlardan Fuşya rengi ile hayran kaldığım Bari banyo dolabını “İstikbal Regina Banyo Modelleri 2020” başlıklı makalemizde incelemiş ve görsellerini sizlere sunmuştuk.

İstikbal Stil Banyo Dolabı

Bu sayfamızda ise Regina Banyo’nun yeni koleksiyonlarından biri olan ve sade görünümüyle banyolarınız da çok şık duracağını düşündüğümüz Stil banyo dolabına göz atacağız.

 

Hem modern, hemde klasik izler taşıyan aynı zamanda işlevsel bir tasarıma sahip olan bir lavabolu banyo dolabı tasarımı isteyen okurlarımız için sunduğumuz bu çok özel tasarım elbette ki son derece elit ve özel bir çizgiye sahip.

Yoksa neden binbirdekor.com’un bu sayfasında böyle bir kaç görseli ile birlikte yer alsın ki ? Tabii bu arada ürün için herhangi bir şekilde fiyat veremediğimiz dikkatinizden kaçmamıştır. Bunun nedini ise markanın fiyat politikalarına ve İstikbal kampanya ve indirimlerine bağlı olarak ürün fiyatlarının farklılık göstermesidir.

İstikbal Regina Mutfak ve Banyo Satış Noktaları

Bu nedenle fiyatlar zaman içerisinde değişeceğinden size en yakın İstikbal satış noktalarına yada İstikbal bayilerine uğramanızı öneriyoruz. Böylelikle hem ürünü daha yakında görmüş ve incelemiş, hemde fiyatları hakkında tam ve güncel bir bilgi almış olursunuz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir