İstikbal Lauren Genç Odası ve Fiyatları 2021

Genç Odası 2021 Modelleri

En işlevsel ve güzel genç odaları ile En ucuz Genç Odası Fiyatları bulabilmek adına hummalı araştırmalar yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda epeyce bir yol katettik, başta Bellona Genç Odası modelleri olmak üzere Doğtaş Genç Odası ve Alfemo genç Odası modelleri yine fiyat bilgileri ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca daha önce Yataş Genç Odası ve Kelebek Genç Odası Takımları hakkında da sizleri bilgilendirmiştik. Ancak bu standart mobilya markalarının hiç biri elbette ki Çilek Genç Odası Takımları kadar ilginizi çekmemişti. Sadece bebek ve genç odası mobilyaları üzerine yoğunlaşan bu marka özellikle 2021 yılı koleksiyonlarında harika işlere imza atmıştı. Fakat yeni yılda İstikbal genç odası tasarımlarında da göze çarpan modellere rastlamaktayız ve bu sayfamızda bahsi geçen o modellerden birini daha mercek altına alıyoruz.

İstikbal Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Geçtiğimiz yıllardan itibaren genç odası modellerinde bir değişim rüzgarı yaşayan İstikbal, önce İstikbal Gold Genç Odası takımı ile ardından İstikbal Side Genç Odası takımı ile bu ürün gamında yakalayamayacağı başarılara imza atmış, bu iki model gerçekten de pek sevilmişti. Bakalım şimdi inceleyeceğimiz ve markanın 2021 modelleri arasında yer alan Lauren modeli sizler tarafından beğenilecek mi ?..

İstikbal Lauren Genç Odası Takımı

Son zamanların trend mobilya renklerinden meşe ve antrasit tonlarında ki bu takım modern ve şık çizgileri ile ön plana çıkarken, kapitone işlemeli farklı tarzdaki başlığı, dekoratif metal kulpları ve yerden yüksek konik ayak tasarımı gibi detayları ile de göz dolduruyor. Lauren genç odası markanın ürün gamında ki diğer genç odası takımlarından zengin görsel özellikleri ile hemen ayrışırken, ünite kapaklarında kullanılan yavaşlatıcı sistemi ve kullanışlı raflara sahip gardırop tasarımı ile aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak da dikkat çekiyor.

Modern Genç Odası Lauren

Fonksiyonel özellikler denilince, Alternatif Çalışma Masası gibi takımda göze çarpan bir özellik daha olduğunu hatırlatmak isteriz. İlk defa karşılaştığımız bu özellik ise farklı üniteler içerisinde yer kaplamayan çalışma masası fonksiyonlarının gizlenmiş olmasıymış. Yani ürünün bir yerlerinden gizli çalışmaları çıkıyor muhtemelen 🙂

İstikbal Genç Odası Fiyatları Lauren

Efendim gelelim ürünün fiyatlarına… Paragraf aralarında görsellerini beğenilerinize sunduğumuz Lauren genç odası takımı Sürgü Kapılı, 4 Kapılı ve 3 Kapılı olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki olan 3 kapaklı gardırop seçeneği normalde 4.837,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulurken, İstikbal kampanyaları dahilinde bu rakam 3.985,00 Liraya kadar düşüyor.

İstikbal Genç Odası Kampanyaları

Takımın 4 kapılı gardırop alternatifinin üzerinde ise 6.051,00 TL fiyat etiketi bulunuyor, ancak kasaya gittiğinizde bu rakam yine indirimlerle 4.985,00 Liraya iniyor. Aynı indirimler Lauren genç odasının sürgü kapaklı versiyonu için de geçerli arkadaşlar. Takımın İstikbal liste fiyatı 6.063,00 TL iken şu sıralar indirimli olarak 4.995,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

Tabi verdi bahsi geçen bu rakamlar her an markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem ürünü güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de ürünün diğer görsellerine giz atmak için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

“İstikbal Lauren Genç Odası ve Fiyatları 2021” Konusunda 6 Yorum Var

  1. Çok güzel bir genç odasıymış bilindik genç odalarındaki mobilyalar ile biraz oynanmış. Ama mesela çilek in arabalı genç odası gibi olamaz…

  2. Oğluma bu genç odası takımlarını gösterdiğimde çok beğendi ve almayı düşünüyorum. Benim de hoşuma gitti. Zaten evimin yarısı İstikbal. Sadece siz de önerir misiniz acaba diye soracaktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir