İstikbal Köşe Takımları ve Fiyatları 2021 Lauren

Köşe Koltuk Takımı 2021 Modelleri

Hem kaliteli hem de ucuz köşe takımları isteyen okurlarımız için markaları araştırmaya devam ediyoruz. Yakın bir zaman önce yataş köşe koltuk takımları ve doğtaş köşe takımları ve fiyatları konuk olmuştu sayfalarımıza. Aklımıza gelen diğer büyük mobilya üreticilerinden bellona köşe takımları ve mondi köşe takımı fiyatları da tarafımızdan detaylı olarak incelenmişti.

İstikbal Köşe Takımları 2021 Modelleri

Aslında 2021 köşe takımı modelleri araştırmalarımızın ilk başlarında İstikbal’in tüm 2020 köşe takımlarını “2021 Köşe Takımı Modelleri ile İstikbal” başlığı altında fiyat ve görselleri ile birlikte teker teker detaylı olarak incelemiştik. Fakat marka içerisinde bulunduğumuz bu ay içerisinde köşe takımı koleksiyonuna Lauren adında yeni bir koleksiyon daha ekledi.

Bizlerde istikbal oturma grubu veya istikbal koltuk takımı koleksiyonlarındaki yeni modelleri arasında yer alan bu yeni ürünü daha üzerinde dumanı tüterken vakit kaybetmeden sizlerle buluşturmak istedik ve İstikbal Lauren köşe takımını, fiyat ve özel görselleri ile birlikte bu sayfamızda bilgi ve beğenilerinize sunduk…

İstikbal Köşe Takımı Lauren

İstikbal yeni sezonda köşe takımı ürün gamına bir çok ürün ekledi. Ancak bir kaç yıl önceki, istikbal santa köşe takımı ile istikbal vals köşe takımı yada istikbal troy köşe takımı gibi ürünlerin lezzeti halen damaklarda duruyor. Bakalım bu yeni ürün damaklarda aynı lezzeti bırakabilecek mi?

 

Mazhar Fuat Özkan ve İstikbal

Son derece modern bir tasarıma sahip olan Lauren köşe takımı yere yakın,dolayısı ile konforlu oturma yapısı ergonomik sırt minder ve dekoratif kırlent uygulamaları ile göze çarpıyor. Ahşap iskeletli ve regular tarzda iki farklı berjer alternatifi sunulan takımda bu takımı satın almak isteyen tüketiciler iki alternatif arasında seçim yapabiliyorlar.

İstikbal Lauren Köşe Takımı Fiyatları

Gelelim ürününün dezavantajlarına, yani handikaplarına… Bir kere Lauren köşe takımı markanın hiç de ucuz köşe koltuk takımları arasında yer almıyor. Ayrıca belki de yeni bir ürün oluşundan kaynaklı olarak yataklı köşe koltuk olup olmadığı henüz belli değil. Ancak yeni bir ürün olmasına rağmen şu sıralar köşe takımı kampanya ve indirimleri dahilinde. Zira ürünün başlangıç fiyatı 6.021,00 TL yerine, “Enflasyonla Mücadele İndirimli Peşin Fiyat” ve “KDV İndirimli Peşin Fiyat” gibi kampanyalar ile 4.960,00 Liraya kadar inmiş durumda.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına İstikbal Köşe Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“İstikbal Köşe Takımları ve Fiyatları 2021 Lauren” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Merhaba bende class kose takimi var bu kose takimini üclu tarafiyla ikili tarafini istedigimiz zaman evin sekline gore degistirebilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir