İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Omega

2021 Köşe Koltuk Takımları ile İstikbal

Modern tarzlarda dekore edilen oturma odalarınız için oturma gurupları daha doğrusu köşe takımı modelleri bakmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Hem güzel hem ucuz köşe takımları bulmak adına, başta yataklı köşe takımı yada yataklı köşe koltuk takımları bulmak adına hemen tüm markaların özellikle kampanyalı köşe koltuk takımları fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşuyor. Mesela kısa bir zaman önce bellona köşe takımları ile doğtaş köşe takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca yataş köşe koltuk takımları ve mondi köşe takımı fiyatları da sizler için görselleri ile birlikte detaylı olarak incelenmişti. (Linklere tıklayarak bu markaların köşe takımı modellerini de inceleyebilirsiniz.)

İstikbal Köşe Takımı Modelleri 2021

Bu sayfamızda ki markamız ise ülkemizin lider mobilya üreticilerinden İstikbal. Aslında daha önce, başta istikbal santa köşe takımı olmak üzere, istikbal dream köşe takımı fiyatı yada istikbal star köşe takımı fiyatı veya istikbal perla köşe takımı fiyatı gibi etiketlerle markanın 2020 koleksiyonundan farklı ürünleri incelemiştik. Bu gün ise İstikbal’in yeni bir ürününü, Omega köşe takımını sizler için masaya yatırıyoruz.

İstikbal Omega Köşe Takımı

İstikbal’in yeni köşe takımı modelleri arasında yerini alan Omega köşe takımı minimal-retro tarzı bir tasarıma sahip. Sadece katre sarı renk tonu ile vitrine çıkan bu takımın ikili ve XL yani üçlü alternatifleri bulunuyor. Dolayısı ile Omega serisi hem geniş, hem de dar oturma odaları için koltuk arayan tüketiciler için doğru bir seçim olarak da dikkat çekiyor. Takımın XL versiyonunda yatak olma özelliği de bulunuyor.

İstikbal Omega Köşe Takımı Fiyatı

Gelelim paragraf aralarında resimlerini gördüğünüz, İstikbal’in yataklı köşe takımlarından biri olan Omega serisinin fiyat bilgilerine… Efendim, takımın 1 adet ikili köşe ve 1 adet uzanma koltuğundan oluşan modeli 2.728,00 TL liste fiyatı ile satışa sunuluyor. Ancak bu rakam İstikbal köşe takımı kampanyaları ile  2.183,00 Liraya düşüyor. Eğer bu takıma bir de berjer koltuk eklemek isterseniz cebinizden çıkacak para ise 3.053,00 TL oluyor.

İstikbal Omega XL Köşe Takımı Fiyatları

Takımın 1 adet üçlü yani XL koltuğu ve 1 adette uzanma koltuğundan oluşan modeli ise normalde 2.998,00 TL. Tabii bu seçenek de İstikbal indirimleri dahilinde 2.399,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Berjer koltuk eklemeniz durumunda ise 3.269,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Tabii yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli arkadaşlar. Bu rakamlar zaman içerisinde İstikbal fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı ve İstikbal Köşe Takımları resmi sayfasını da en kısa zamanda mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir