İstikbal Köşe Takımı 2020 Modelleri Fiyatları İnceleme

Köşe Takımı Modelleri 2020

Sizler için en iyi köşe takımları, en kaliteli, en şık ve tabi ki en ucuz köşe takımları bulmak adına araştırmalarımıza devam ederken, bu sayfamızda geçtiğimiz yıl İstikbal Santa Köşe Takımı ve İstikbal Vals Köşe Takımı gibi bir modellerle seneye damgasını vuran İstikbal Mobilya’nın 2020 köşe takımı kreasyonuna göz atıyoruz. Aslında bu anlamda daha önce bir çok araştırma yaptık. Başta Bellona Köşe Takımları olmak üzere, Doğtaş köşe Takımları ve Kelebek Köşe Takımı modelleri, Mondi Köşe Takımı fiyatları sayfalarımıza görselleri ile özellikleri ile birer birer konuk oldular. Hatta IKEA köşe koltuk modellerini bile inceledik. Dilerseniz linkler üzerinden bahsi geçen bu konulara da göz atabilirsiniz.

2020 Köşe Takımı İstikbal Modelleri ve Fiyatları

İstikbal yeni sezona Lena, Star X ve daha önce detaylı olarak incelediğimiz Lauren köşe takımı modelleri ile merhaba derken, markanın yeni sezonda bu modellerle modern ve klasik tarzları bir araya getirerek trende ayak uydurduğunu görüyoruz. Peki bu yeni trend hoşumuza gidecek mi ?.. Buna elbetteki sizler hemen alt tarafta sizler için incelediğimiz İstikbal’in yeni köşe takımlarını görünce karar vereceksiniz.

İstikbal Star Köşe Takımı 2020

Antrasit ve bordo tonları bir köşe takımına ancak bu kadar yakışabilir arkadaşlar. Hele de bu takım nadir bulunan, hem yatak olabilme özelliğine, hem geniş depolama alanları sunan sandık özelliğine, hem de yerden yüksek ayak özelliğine sahip bir ürün ise… Evet markanın 2020 yılı köşe takımı ürün gamına yeni eklediği ürünlerinden biri olan Star X köşe takımı sırt kısımlarında ki özel dikiş detayları ve takıma uyumlu şık kırlentleri dikkat çekerken, normal İstikbal fiyat listesinde 7.987,00 TL olarak görünen takım 4.792,00 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Lena Köşe Takımı

Sofistik görünümü, estetik çizgileri, açılı konik ayak tasarımı gibi özel detayları ile vitrine çıkan Lena serisi köşe takımı, özellikle modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için ideal bir tercih olarak görünüyor. Lena köşe takımı, son zamanların trend dekorasyon renklerinden Antrasit başta olmak üzere, Mavi, Gül kurusu, Su Yeşili, Kiremit ve Gri gibi bir çok hoş renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Yatak olabilme özelliğine de sahip bu takımın fiyatı ise İstikbal köşe takımı kampanyaları dahilinde 9.048,00 Liradan 6.333,00 Liraya düşmüş durumda.

İstikbal Lauren Köşe Takımı

Aslında bu ürünü geçtiğimiz günlerde özel olarak incelemiş, görsellerini, fiyatlarını ve özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda yine bu modele bir kez daha göz atalım. Son derece modern bir tasarıma sahip olan Lauren köşe takımı yere yakın, dolayısı ile konforlu oturma yapısı, ergonomik sırt minderleri ve dekoratif kırlent uygulamaları ile göze çarpıyor. Ahşap iskeletli ve regular tarzda iki farklı berjer alternatifi sunulan takımda bu takımı satın almak isteyen tüketiciler iki alternatif arasında seçim yapabiliyorlar. Bu takımda kampanya dahilinde indirimli olarak 10.904,00 TL yerine 8.723,00 TL  fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Köşe Takımı Kampanyaları 2020

istikbal 2020 köşe takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik. Fakat takdir edersiniz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal kampanyaları ve indirimlerine göre fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem beğendiğiniz İstikbal köşe takımlarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de bu ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak için lütfen İstikbal Köşe Takımları resmi sayfasını da verdiğimiz bu link üzerinden ziyaret ediniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir