İstikbal Koltuk Takımları Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme

2021 Yeni Sezon Koltuk Takımları

Başta Bellona koltuk takımı modelleri olmak üzere, Mondi oturma grupları ve Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları daha önceki sayfalarımızda detaylı olarak incelenmişti. Salon ve oturma odalarınız için hem görsel açıdan zengin ve gösterişli, hem de fiyat olarak bütçenize uygun Ucuz Koltuk Takımları bulmak adına araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda çeşitli markaların Koltuk Takımı Kampanya ve indirimlerine de göz atıyoruz. Mesela bu sayfamızın konuğu ise ülkemizin en büyük mobilya üreticisi İstikbal Mobilya. Markanın hem 2021 koltuk takımlarına, hem de koltuk takımı kampanyalarını İstikbal fiyat listesi üzerinden fiyatları ile bir arada inceliyoruz.

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021

İstikbal yeni sezona, Basel, Estilo X, Luxe, Oliver ve Armony gibi son derece iddialı koltuk takımları ile merhaba dedi. Bahsi geçen bu koltuk takımlarının sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Bu nedenle eski koltuk takımlarınızı yenilemek gibi bir niyetiniz var ise şimdi inceleyeceğimiz bu koltuk takımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Basel Koltuk Takımı

Bej ve kiremit tonlarının modern çizgilerle bir araya getirildiği Basel serisi koltuk takımı markanın en yeni koltuk takımı. Kiremit tonlarında kol kısımları silinebilir deri, oturum kısımları ise silinebilir bej renkli kumaştan oluşan takımın yerden yüksek konik ayak tasarımı ise gerçekten görülmeye değer. Basel aynı zamanda şık olduğu kadar Yatak olma özelliği ile de işlevsel bir takım. Takımın 1 adet üçlü yataklı kanepe, 1 adet ikili yataklı kanepe ve iki adette berjerden oluşan modeli 12.166,00 TL. Fakat İstikbal koltuk takımı kampanyaları dahilinde 8.516,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Estilo X Koltuk Takımı

Huzurlarınızda modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için ideal bir seçim olan Estilo X. Takım ilk bakışta pudra tonlarında ki vizon-yeşil renk kombinasyonu ile dikkat çekiyor. Farklı tasarıma sahip berjeri ve yerden yüksek konik ayak tasarımı tek kelime ile harika. Üstelik takımda tüketici ihtiyaçlarına göre bir çok farklı seçenek sunulmuş. Örneğin 1 adet üçlü yataklı kanepe, 1 adet ikili yataklı kanepe, iki adet berjerden oluşan alternatif 11.337,00 TL. Fakat şu sıralar sadece 6.802,00 TL gibi son derece uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Luxe Koltuk Takımı

Markanın 2021 modellerinden biri olan Luxe serisinde ise pudra tonlarının en güzelleri sergileniyor. Kol yanlarından ki kapitone detaylı deri tasarımı ile göze çarpan takımda son derece özel ve lüks bir ayak tasarımı görüyoruz. Takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen delüks modeli İstikbal fiyat listesi üzerinde 15.289,00 TL olarak görünse de bu takımı kampanyalar dahilinde 10.702,00 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz.

İstikbal Oliver Koltuk Takımı

Son zamanların trend renklerinden olan antrasit-vizon ve kiremit- vizon gibi renklerin estetik çizgilerle harmanlandığı Oliver koltuk takımında en çok göze çarpan detay ise kol yanlarında ki şerit desenli özel işçilikler olsa gerek. Tabi takımın ahşap görünümü ile tüm takımı çevreleyen ayak tasarımını da unutmak İstikbal tasarımcılarına hakaret olur 🙂  Oliver koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden delüks modeli normalde 14.112,00 TL. Ancak elinizi çabuk tutarsanız bu ürünü İstikbal Kampanyaları dahilinde 9.878,00 TL gibi bir fiyatlar satın alabilirsiniz.

İstikbal Armony Koltuk Takımı

Yine kiremit tonlarının ağırlıkta olduğu, ancak bu ağırlığın bej tonları ile hafifletildiği bir takım olan Armony koltuk takımı lüks tarzlarda dekore edilen salonlar için ideal bir oturma grubu olarak görünüyor. Beyaz renkli, gold bilezikli ayakları ile göze çarpan takımın iki adet yataklı üçlü koltuk, iki adette berjerden oluşan delüks modeli ise 14.143,00 Liradan, 9.900,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

2021 Koltuk Modelleri ve Renkleri Nasıl ?

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Sizler için İstikbal Mobilya 2021 koltuk takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye çalıştık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada gördüğünüz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem yukarıda beğendiğiniz koltuk takımlarının güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de bu ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak adına lütfen İstikbal Koltuk Takımları resmi sayfasını da verdiğimiz bu link üzerinden ziyaret ediniz…

“İstikbal Koltuk Takımları Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme” Konusunda 6 Yorum Var

  1. Bu paralara bu takımlar bedava bence. Şimdi sadece üçlü koltuğu vermiyorlar bu rakamlara arkadaşlar. Bence binbirdekordan alışveriş yapın.

    1. Mesut kardeşim sen olayı tamamen yanlış anlamışsın. Bizler ürün satışı yapmıyoruz. Bura gördüğün fiyatlarda elbette değişiklik olabilir. Bu nedenle İstikbal’in resmi sayfasını ziyaret edin.

  2. Abi bu koltuk takımlarında fiyat farkı oluyor mu verdiğiniz fiyatlar yanlış sanki. Eğer bu fiyatlardan alabiliyorsak yardımcı olabilir misiniz.

    1. Evet verdiğimiz fiyatlar ile markanın fiyatları arasında fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik olabilir. Bu nedenle konu içerisinde de belirttiğimiz gibi mutlaka İstikbal’in resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

  3. İstikbal’in koltuk takımları çok güzelmiş. Yerinde gördüm. Bayıldım resmen. Ama fiyatlar sizlerin verdiğiniz fiyatlarla tutmuyor. Orada ki müşteri temsilcisi her aya fiyatların değiştiğini söylüyor. Acaba burada verdiğiniz fiyatlara bu koltuk takımlarını satabilir misiniz. Yada satan bir yer varmıdır.

    1. Merhaba bizler binbirdekor.com olarak herhangi bir şekilde ürün satışı yapmıyoruz. Evet haklısınız verdiğimiz fiyatlar İstikbal mağazalarındaki fiyatlarla birebir tutmuyor olabilir. Çünkü bu tip marklalar sürekli fiyat güncellemesi yapıyorlar. Bu nedenle sizlere konu içerisinde verdiğimiz linklere tıklayarak güncel fiyatlar hakkında bilgi almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir