İstikbal Koltuk Takımları Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme

2021 Yeni Sezon Koltuk Takımları

Başta Bellona koltuk takımı modelleri olmak üzere, Mondi oturma Grupları ve Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları daha önceki sayfalarımızda siz değerli binbirdekor.com takipçileri için detaylı olarak incelenmişti. Salon ve oturma odalarınız için hem görsel açıdan zengin ve gösterişli, hem de fiyat olarak bütçenize uygun Ucuz Koltuk Takımları bulmak adına araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda çeşitli markaların Koltuk Takımı Kampanya ve indirimlerine de göz atıyoruz. Mesela bu sayfamızın konuğu ise ülkemizin en büyük mobilya üreticisi İstikbal Mobilya. Markanın hem 2021 koltuk takımlarına, hem de koltuk takımı kampanyalarını İstikbal fiyat listesi üzerinden fiyatları ile bir arada inceliyoruz.

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021

İstikbal yeni sezona, Basel, Estilo X, Luxe, Oliver ve Armony gibi son derece iddialı koltuk takımları ile merhaba derken, Bahsi geçen bu koltuk takımlarının sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşünüyoruz. Bu nedenle eğer eski koltuk takımlarınızı yenilemek, daha doğrusu yeni bir koltuk takımı almak gibi bir niyetiniz var ise birazdan inceleyeceğimiz bu koltuk takımlarına mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Basel Koltuk Takımı

Bej ve kiremit tonlarının modern çizgilerle bir araya getirildiği Basel serisi koltuk takımı markanın en yeni, deyim yerinde ise dumanı üzerinde tüten bir koltuk takımı. Kiremit tonlarında kol kısımları silinebilir deri, oturum kısımları ise silinebilir bej renkli kumaştan oluşan takımın yerden yüksek konik ayak tasarımı ise gerçekten görülmeye değer. Yatak olma özelliği de bulunan bu takımın 1 adet üçlü yataklı kanepe, 1 adet ikili yataklı kanepe ve iki adette berjerden oluşan modeli 12.166,00 TL yerine, İstikbal koltuk takımı kampanyaları dahilinde 8.516,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Estilo X Koltuk Takımı

Modern tarzlarda dekore edilen oturma odaları için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz Estilo X koltuk takımı ise pudra tonlarında ki vizon-yeşil renk kombinasyonu ile dikkat çekiyor. Özellikle farklı bir tasarıma sahip berjeri ve yerden yüksek konik ayak tasarımı tek kelime ile harika. Üstelik takımda tüketici ihtiyaçlarına göre bir çok farklı seçenek sunulmuş. Bu seçeneklerden biri olan, 1 adet üçlü yataklı kanepe, 1 adet ikili yataklı kanepe ve iki adette berjerden meydana gelen seçenek şu sıralar, 11.337,00 TL yerine 6.802,00 TL gibi son derece uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Luxe Koltuk Takımı

Pudra tonlarının en güzel sergilendiği modellerden biri olan Luxe serisi ise kol yanlarından ki kapitone detaylı deri tasarımı ile göze çarparken, takımda yine son derece özel ve lüks tarezda bir ayak tasarımı görüyoruz. Takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen delüks modeli İstikbal fiyat listesi üzerinde 15.289,00 TL olarak görünse de bu takımı kampanyalar dahilinde 10.702,00 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz.

İstikbal Oliver Koltuk Takımı

Son zamanların trend renklerinden olan antrasit-vizon ve kiremit- vizon gibi renklerin estetik çizgilerle harmanlandığı Oliver koltuk takımında en çok göze çarpan detay ise kol yanlarında ki şerit desenli özel işçilikler olsa gerek. Tabi takımın ahşap görünümü ile tüm takımı çevreleyen ayak tasarımını da unutmak İstikbal tasarımcılarına hakaret olur 🙂  Oliver koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden delüks modeli normalde 14.112,00 TL. Ancak elinizi çabuk tutarsanız bu ürünü İstikbal Kampanyaları dahilinde 9.878,00 TL gibi bir fiyatlar satın alabilirsiniz.

İstikbal Armony Koltuk Takımı

Yine kiremit tonlarının ağırlıkta olduğu, ancak bu ağırlığın bej tonları ile hafifletildiği bir takım olan Armony koltuk takımı lüks tarzlarda dekore edilen salonlar için ideal bir oturma grubu olarak görünüyor. Beyaz renkli, gold bilezikli ayakları ile göze çarpan takımın iki adet yataklı üçlü koltuk, iki adette berjerden oluşan delüks modeli ise 14.143,00 Liradan, 9.900,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

2021 Koltuk Modelleri ve Renkleri Nasıl ?

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Sizler için İstikbal Mobilya 2021 koltuk takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye çalıştık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada gördüğünüz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem yukarıda beğendiğiniz koltuk takımlarının güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak, hem de bu ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak adına lütfen İstikbal Koltuk Takımları resmi sayfasını da verdiğimiz bu link üzerinden ziyaret ediniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir