İstikbal Klasik Koltuk Takımları 2020 (Queen)

Klasik Koltuk Takımları Fiyatları 2020

Lüks salon dekorasyonlarını güzel koltuk takımı modelleri ile taçlandırmak niyetinde olan okurlarımız için klasik tarzlara, modern klasik koltuk takımları ile yarı klasik koltuk takımları ve modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde başta, bellona klasik koltuk takımları olmak üzere, modoko klasik koltuk takımları ve klasik koltuk takımları inegöl gibi başlıklar altında çeşitli markaların ürünlerine göz atmıştık hatırlarsanız.

İstikbal Klasik Koltuk Takımı Modelleri

Bu sayfamızda ise daha önce istikbal koltuk takımı 2020 fiyatları ile istikbal köşe takımı ve istikbal yemek odası modelleri 2020 gibi başlıklar altında diğer ürünlerini incelediğimiz İstikbal’in bu defa salonlar için tasarlanmış olan klasik tarz koltuk takımlarını incelemeye yatırıyoruz. Dolayısı ile lüks tarzlarda dekore ettiğiniz salonunuz için güzel ve kaliteli bir koltuk takımı arıyorsanız bu ürüne mutlaka göz atmanızı öneririz.

İstikbal Salon Koltuk Takımı 2020 Queen

Markanın klasik koltuk takımı ürün gamında yer alan Queen serisi koltuk takımı, adı gibi tam anlamı ile bir Kraliçe ürünü. Gerek renk tonları, gerekse lüks tarzı ile salon dekorasyonunuza ekstra katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu takımın fiyat ve görsellerini hemen alt tarafta beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan bu tarzda bir koltuk takımı satın almak geçiyor ise bu takıma mutlaka bir bakın.

Salonlar İçin Lüks Koltuk Takımları İstikbal’de

Ülkemizin lider mobilya üreticilerinin başında gelen İstikbal, yeni sezona girerken, özellikle klasik mobilyalardan hoşlananlara, salonlarını bir saray odasına dönüştürmek isteyenlere bir sürpriz yaptı ve Delüks takım koleksiyonuna oldukça hoş bir seri olan Queen koleksiyonunu ekledi.

İstikbal Quenn Koltuk Takımı Görselleri ve Fiyatları

Kapitone desenleri ile zarafetin vurgulandığı takımda ahşap kısımlardaki oyma figürlerde göz kamaştırıyor. İki şık berjer ve iki üçlüden oluşan Queen koltuk takımı fiyat açısından da piyasadaki bir çok rakibine göre oldukça uygun.

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde takımın birbirinden güzel görsellerini inceleyebilirsiniz. Foto galerimizin hemen altında ise İstikbal fiyat listesini bilgilerinize sunuyoruz…

İstikbal Quenn Koltuk Takımı Foto Galeri

 

İstikbal Klasik Koltuk Takımı Fiyatları Queen 

 

 

  • Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal kampanya ve indirimleri ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, hem de bu ürünü daha yakından incelemek adına size en yakın İstikbal satış noktalarına uğramanızı öneririz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir