İstikbal hazır mutfak modelleri 2013 (Veronica)

Hazır mutfak modelleri 2013 İstikbal Regina hazır mutfak çeşitleri resimleri fiyatları örnekleri…

Yıllardır kullandığınız mutfak mobilyalarınızın artık zaman döngüsüne yenik düştüğünü düşünüyorsanız veya bu mobilyalardan bir hayli sıkıldıysanız, mutfağınızda köklü bir değişiklik yapmak niyetindeyseniz, binbirdekor.com ‘un bu sayfasında sizlerle tanıştıracağım özel bir mutfağa göz atmanızı hararetle tavsiye ederim arkadaşlar. Özellikle de kayın, armut, kiraz, ceviz gibi ahşabın doğal tonlarından oluşan mutfaklarını yıllarca kullanıp artık bu tonlardan sıkılan ve yepyeni renk tonlarına yelken açmak isteyen, mutfağında kapuçino, kırmızı veya beyaz gibi trend renkler görmeyi arzulayanların bayılacağını düşündüğüm İstikbal ‘in yeni sezon hazır mutfaklarından Veronica konuk oluyor bu sayfamıza.

Yukarıda da belirttiğim gibi Veronica hazır mutfak son dönemin trend renklerinden kırmızı, beyaz ve kapuçino ile bu renklerin kombinasyonlarının hakimiyeti altında. Mutfağınızın yerleşim planına göre çeşitli tezgah- dolap kombinasyonlarının rahatlıkla uygulanabildiği Veronica mutfak, oldukça kullanışlı yapısı ve modern görünümü ile göz kamaştırıyor.

Şimdi ürünü beğenen bir çok takipçimiz fiyatını merak ediyor doğal olarak. Ancak şunu hemen belirteyim ki bu tip mutfaklarda belirli bir fiyat vermek keşif yapılmadan olanaksızdır, zira mutfağınızın yerleşim planı ve istediğiniz aksesuarlara göre fiyatlar çeşitlilik gösterebilir. Dolayısı ile Veronica mutfağı mutfağınızda görmek için öncelikle İstikbal Regina yetkili bayiileri ile iletişime geçmeniz gerekiyor…

İSTİKBAL HAZIR MUTFAK MODELLERİ GÖRSELLERİ (VERONİCA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir