İstikbal Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

2021 Halı Modelleri

Halı markaları ve üreticilerinin 2021 model halılarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu konu da daha önce ülkemizin en önemli halı üreticilerinden Merinos Halı modelleri başta olmak üzere, Kaşmir Halı Modelleri ve Saray Halı Modelleri incelemelerini yapmıştık. Ayrıca Bellona halı modelleri de editörlerimizce incelendi. Tabi sadece markalarla da kalmadık halı araştırmalarımızda, çeşitli markaların salon halıları ve modern halı modelleri de sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıla İstikbal Motto Halı ve İstikbal Armoni Halı gibi koleksiyonları ile damgasını vuran, daha önce ki yıllarda ise İstikbal Prestige Halı ve İstikbal Julia Halı modelleri ile bizleri kendine hayran bırakan İstikbal’in en yeni halı modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

İstikbal Halı Modelleri Fiyatları 2021

Ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal mobilya sektöründe olduğu gibi tekstil sektöründe de zirveye oynamaya devam ediyor. Özellikle halıları gerçekten görülmeye değer nitelikte. Yıl başında vitrinlerine çıkardığı, Laura, Resital, Ekinoks ve Historia serilerinden oluşan 2021 koleksiyonu ise tek kelime ile harika ve bu halıları halı almadan önce mutlaka görmenizde fayda var. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmadan hemen incelemeye başlayalım…

İstikbal Laura Halı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İstikbal hakikaten güzel ve kaliteli halılar üretiyor. Mesela markanın halı ürü gamına yeni eklenen ürünlerden biri olan Laura serisi halı 3 boyutlu efekt desenleri ve modern renkleri ile adeta göz kamaştırıyor. Üstelik bu güzel halı şu sıralar indirimli olarak satışa sunuluyor. Koleksiyonun 6 m² ebatında ki en büyük salon halı fiyatı 2.980,00 Liradan 2.086,00 Liraya düşmüş durumda. Laura Halının 4 m² ebatını satın almak isterseniz de 1.713,00 TL yerine 1.199,00 TL ödüyorsunuz.

İstikbal Historia Halı

Adı üzerinde tarih kokan bir seri olan Historia ise eski kilim motiflerinin yine modern renkler ve desenlerle muhteşem bir şekilde harmanlandığı bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Bu koleksiyonda İstikbal halı kampanyaları dahilinde, zira Historia serisinin 200X300 cm (6 m²) ebatlı salon halısı 4.620,00 TL yerine İstikbal halı kampanyaları dahilinde 2.772,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ürünün 160×230 cm (4m²) ebatı ise 2.931,00 TL yerine 1.759,00 TL fiyatla satılıyor.

İstikbal Resital Halı

Klasik halı modellerinden hoşlanan okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Resital serisi de İstikbal’in yeni koleksiyonları arasında yerini alırken, koleksiyonun 6 m² ebatında ki salon halı fiyatı 4.935,00 Liradan 2.961,00 Liraya düşmüş durumda. Koleksiyonun oturma odaları için olan Halının 4 m² ebatı ise 3.131,00 TL yerine 1.879,00 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Ekinoks Halı

Mavi, pembe ve gri gibi modern renklerin, otantik 3D efektli desenler ile bir araya getirildiği Ekinoks koleksiyonu ise sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak bir koleksiyon olarak görünüyor. Bu koleksiyonu beğendiyseniz ve satın almak istiyorsanız 6 m² fiyatı şu sıralar 2.730,00 Liradan 1.911,00 Liraya düşmüş durumda.Koleksiyonun 150X230 cm 4 m² ebatında ki oturma odası halısı ise 1.570,00 TL yerine kampanyalarla 1.099,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Halı Kampanyaları ve Fiyatları 2021

Yukarıda İstikbal’in en yeni halı modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Ancak burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu halıların diğer desen ve renklerine göz atmak, hem de İstikbal Halı güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına İstikbal Halı Modelleri linkine tıklayarak markanın resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

“İstikbal Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Evet çok haklısınız sayın admin, yatak odasına halı sermek başlı başına bir sorun. Ben bu sorunu parça halı ve overlok yöntemi ile çözdüm. Ortaya çıkan sonuç bu İstikbal’in halıları ile aynı oldu. Yani boşuna uğraşmışım 🙂

  2. Çok büyük bir sorun du bu valla bende sayenizde öğrendim yatak odası halısı diye bir şeyin olduğunu 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir