İstikbal Genç Odası 2021 Modelleri İndirimde

İstikbal Genç Odası 2021 Kampanyaları

En güzel ve kullanışlı genç odası takımları ve aynı zamanda en ucuz genç odası fiyatları bulmak adına araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda daha önce başta Bellona genç odaları ve Doğtaş genç odası modelleri olmak üzere, Alfemo genç odası ve Kelebek genç odası takımları sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabi Ikea genç odası ve Çilek genç odası modellerini de unutmadık ve fiyat ve görselleri ile birlikte siz değerli okurlarımızın bilgilerine sunduk. Bu sayfamızda ise daha önce 2021 modellerinden İstikbal Lauren Genç Odası takımını incelediğimiz İstikbal markasının en yeni ürünlerini görselleri ve kampanyalı fiyatları ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz. (Bu arada bahsi geçen bu markalara ait ürünleri de incelemek isterseniz üzerilerine tıklamanız yeterli olacaktır.)

İstikbal Genç Odası İndirimleri 2021

Ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal yeni sezona başta yukarıda bahsettiğimiz Lauren genç odası olmak üzere bir çok yeni ürünle merhaba derken, Gold, Rosalina, Palet ve Gallery olarak adlandırdığı bu yeni genç odası takımlarında kampanya düzenledi. Bizlerde son günlerde TV reklamları sayesinde çok merak edilen bu ürünleri sizler için detaylı olarak inceledik.

İstikbal Gold Genç Odası

Gerek rengi, gerekse de tasarımı ile oldukça şık bir görünüme sahip olan Gold genç odası takımının renk konfigürasyonunda opak renk kullanılmış. Yüksek ayakları, püsküllü kulpları, kapak ve çekmece kenarındaki fitil uygulamaları ile markanın en güzel genç odası takımlarından biri olan Gold serisi, 3 kapaklı ve 2 kapaklı sürgülü gardırop seçenekleri ile satışa sunuluyor. Takımın 3 kapaklı gardırop alternatifi İstikbal fiyat listesinde 7.352,00 TL. Ancak bu rakam indirimlerle 4.711,00 Liraya kadar düşüyor. Sürgü kapaklı Gold genç odası ise 8.582,00 TL yerine şu sıralar 5.499,00 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Rosalina Genç Odası

Opak beyazın romantik pudra tonları ile harmanlandığı masalsı ve zarif bir genç kız odası takımı olan Rosalina, kulp üzerindeki püskülleri, kapaklarındaki çerçeve detayları ve estetik tasarımı ile ince zevklere hitap ederken yine iki farklı gardırop alternatifi ile vitrine çıkıyor. Rosalina genç odası takımının 3 kapaklı gardırop seçeneği normalde 7.352,00 TL. Fakat bu genç odasını şu an indirimli olarak 4.901,00 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Sürgü kapaklı 7.696,00 Liradan 5.705,00 Liraya kadar düşmüş durumda.

İstikbal Palet Genç Odası

Palet genç odası takımına hakikaten ayrı bir parantez açmak gerekiyor, zira son derece modern ve farklı bir tasarıma sahip olan bu takım, hem renk uygulamaları hemde kullanılan malzemeleriyle üst düzey modern bir tasarıma sahiptir. Gardırop üzerinde ki baskı desenleri, dekoratif metal uygulamaları, kendine has karyolası oldukça başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik sadece görsellik açısından değil bu başarı. Farklı bir görünüme sahip olan karyola ünitesi alt kısımlarında dilerseniz kitaplarınızı depolayacağınız ekstra depolama alanları ve gardırop alt kısmında ki çekmece uygulamaları ile aynı zamanda fonksiyonel bir ürün Palet genç odası. Takımın fiyatlarına gelecek olursak, 6.147,00 TL olan 3 kapaklı gardırop alternatifinin 4.556,00 Liraya düştüğünü, 7.521,00 TL olan sürgü kapaklı gardırop seçeneğinin ise 5.575,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

İstikbal Gallery Genç Odası

Markanın en yeni genç odası takımlarından biri olan Gallery genç odası modern tasarımı ve farklı tarzı ile genç odalarına dinamizm katarken, özellikle ünite kapaklarındaki çerçeve etkisi ve deri kulp detayları ile göze çarpıyor. Sürgü kapaklı gardırop ve 3 kapaklı gardırop seçenekleri ile satışı sunulan bu takımda yine kampanyalar dahilinde indirimli olarak satışa sunuluyor. Buna göre 5.795,00 TL olan 3 kapaklı gardırop alternatifine sahip Gallery genç odası takımını indirimli olarak 4.243,00 Liraya satın alabiliyorsunuz. Takımın sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise
7.510,00 TL yerine 5.498,00 TL fiyatla satılıyor.

İstikbal Genç Odası İndirimlerini Kaçırmayın !..

Tabi ki yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre zarfında geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar da mutlaka farklılıklar olacaktır. Bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatlarını incelemek hem de detaylı görsellerini incelemek adına İstikbal Genç Odası kategorisini de bu link üzerinden ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir