İstikbal En Yeni Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

2021 Yatak Odası Modelleri

Ülkemiz Mobilya markaları ve üreticilerinin yeni yatak odası koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu konuda daha önce Bellona yatak odası takımı ve Doğtaş Yatak Odası modellerini fiyat ve görsellerini ile birlikte inceleyerek bilgilerinize sunmuştuk hatırlarsanız. Ayrıca siz değerli binbirdekor.com takipçileri için hem şık, hem kullanışlı, hem de uygun fiyatlı yatak odası takımları bulmak adına Modern Yatak Odası Takımları ve Kampanyalı Yatak Odası Takımları gibi spesifik konulara da girmiştik. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere İstikbal 2021 yatak odası takımlarının en yenilerini incelemeye alıyoruz

İstikbal Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Aslında yeni yılın hemen başında İstikbal yatak odası takımları ve fiyatları ile ilgili bir inceleme yazısı yayınlamıştık. Fakat İstikbal tasarımcılarının sadece bir kaç yeni yatak odası takımı ile kendilerini sınırlandırmayacağını tahmin edebiliyorduk. Tahminimizde yanılmadık ve bu çalışkan tasarımcılar markanın İstikbal 2021 koleksiyonuna üç yeni yatak odası takımı daha eklediler. Tabi bu tasarımcıların bununla da yetinmeyeceğini gayet iyi biliyoruz. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda bir kaç yatak odası takımının daha İstikbal vitrinlerine çıkacağını düşünüyoruz. Dolayısı ile onları yakalamak adına vakit kaybetmeden bu yeni yatak odası takımlarını incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

İstikbal Venon Yatak Odası Takımı

Modern tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahip olan Venon yatak odası, son zamanların trend mobilya rengi olan antrasit ile ahşabın doğallığını bir araya getiriyor. Kulp ve metal ayak tasarımı ile de ince zevklere hitap eden bu takımın 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere 3 farklı alternatifi var. Takımın 5 kapılı gardıroplu modeli İstikbal Kampanya ve indirimleri dahilinde 16.251,00 TL yerine 12.999,00 TL fiyatla vitrine çıkarken, 6 kapılı gardırop seçeneği 17.501,00 TL yerine 13.999,00 TL ve sürgü kapaklı Venon yatak odası takımı ise 18.126,00 TL yerine 14.499,00 TL fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor.

İstikbal Serra Yatak Odası Takımı

Son derece şık ve farklı bir tasarıma sahip olan Serra yatak odası takımı ise yüksek metal ayaklarındaki altın detayları ve mermer efektli desen uygulamaları ile göze çarpıyor. Ledli askılık ve pantolonluk gibi ek özellikleri bulunan gardırop üniteleri sayesinde son derece kullanışlı da bir ürün olan bu yatak odası, yine 6 kapılı, 5 kapılı ve sürgülü olmak üzere üç ayrı gardırop seçeneği ile satışa sunuluyor. Takımın 5 kapaklı gardırop alternatifi şu sıralar 19.375,00 TL yerine 15.499,00 TL, 6 kapılı gardırop seçeneği 21.250,00 TL yerine 16.999,00 TL ve sürgü kapaklı modeli ise 21.250,00 TL yerine 16.999,00 TL fiyat etiketleri ile sizleri istikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal Vels Yatak Odası Takımı

Son zamanların trend mobilya tarzları arasında yer alan County detayların ön plana çıktığı Vels Yatak Odası takımı, görsel zenginliğin yanında fonksiyon özellikleri ile de dikkat çekiyor. Seriye özel altın renk kulp uygulamaları, farklı tasarıma sahip ayak yapısı ve ünite kapaklarındaki özel  detayları ile görsel açıdan zenginleştirilen bu takımın da yine 5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak üzere 3 gardırop alternatifi bulunuyor. Üstelik fiyatları da diğer İstikbal yatak odası takımlarına nazaran daha uygun.

Zira takımın 5 kapaklı gardırop alternatifi normalde 11.125,00 TL fiyat etiketine sahip. Fakat şu sıralar 8.899,00 TL fiyatla satışla sunuluyor. 6 Kapaklı gardırop seçeneği ise 12.500,00 Liradan 9.999,00 Liraya kadar düşmüş durumda. Vels yatak odası takımı sürgü kapaklı modeli ise şu anda 13.739,00 TL yerine 10.990,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Yatak Odası Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Yukarıda sizler için İstikbal’in en yeni yatak odası takımlarını incelemeye çalıştık. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Kampanya ve indirimlerine, markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı seçeneklerini ve görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına İstikbal Yatak Odası Takımları 2021 resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir