İSTİKBAL Elitra Koltuk Takımı

İSTİKBAL ‘in Aşkın Nur Yengi ve Levent Yüksel‘i reklamlarında oynattığı ve ”Şıklığın Konforla Düeti” gibi etkileyici bir sloganla müşterilerinin beğenisine sunduğu STARLIGHT koleksiyonu, kuşkusuz en çok konuşulan mobilya serisi olarak 2011 yılına damgasını vurdu. binbirdekor.com olarak bizlerde, yıl boyunca geniş bir ürün gamına sahip bu koleksiyonu, fiyatları ve özellikleri ile birlikte incelemeye çalıştık ve hala da incelemeye devam ediyoruz. Bu makalemizde yine STARLIGHT Kolleksiyonundan, özellikle beyaz tonun çok asil ve zarif durduğu ELİTRA Koltuk Takımı’nı detaylı bir şekilde analiz edeceğiz.

 

4 Yorum “İSTİKBAL Elitra Koltuk Takımı”

  1. Elitra beyaz kenarları koyu kahve olan takımdan salon takımı olarak aldık 3+2+1+1 olanından fakat üçlü olanın 2 minderlerinde de sorun olduğu için değiştirme mız gerekiyor bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz evlenicez ev döşemeye çalışıyoruz fakat o minderler den temin edemezsek kötü bir görüntü olacak elinizde olan veya yapabileceğiniz aynı minderlerden varsa almak istiyorum.ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

    1. Merhabalar. Öncelikle Allah mesut etsin diyelim. Bu konuda sizlere sadece İstikbal mağazalarının yardımcı olabileceğini belirtmek zorundayız. Dolayısı ile bölgenizde ki İstikbal mağazaları ile iletişime geçmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Almanya’dan Şık Bir Bar

Almanya Berlin merkezli mimari ve iç tasarım firması Berlin Rodeo,  Berlin'in  Schöneberg semtinde 140 metrekarelik...

Kapat