İstikbal Country Tarzı Köşe Takımları 2016 Perla

Farkındamısınız, bundan bir kaç yıl önce hayattımıza yavaş yavaş giren country tarzı, dekorasyon ve mobilyada şu an bize ait olmayan bir kültür olan bu tarzın egemenliği altında. İnsanımız bu basit, hiç bir şekilde abartılı olmayan bu tarza bayıldılar. Bu durumu fark eden mobilya üreticileride ürün gamlarına birer ikişer country ürünler yerleştirdiler. Tıpkı İstikbal 2016 koleksiyonları arasında yer alan Perla köşe takımı gibi.

Aslında Perla koleksiyonu yeni bir koleksiyon değil, hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda İstikbal Perla yatak odası takımı ve İstikbal Perla genç odası takımına göz atmış ve bu ürünleride fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik. İşte bu şık koleksiyonlara İstikbal bir de köşe takımık ekledi ki gerçekten şahane.

Foto galerimiz de görsellerini inceleyebileceğiniz country tarzı Perla köşe takımı 2 farklı versiyon ile satışa sunulurken, takımın bir adet köşe üçlü, 1 adet köşe parçası ve 1 adette köşe ikili versiyonu 3.199,20 TL fiyatla satışa sunulurken, bu takıma bir de berjer eklenince fiyat 3.955,80 Liraya yükseliyor…

İSTİKBAL 20165 KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ PERLA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Küçük Evler İçin Ikea Mobilya Fikirleri

Küçük evler için mobilya Ikea 2016 mobilya modelleri dar mekanlar için mobilya fikirleri stüdyo daireler...

Kapat