İstikbal Çift Kişilik Uyku Setleri ve Fiyatları 2020

En Yeni Uyku Seti Modelleri ve Fiyatları

Mobilya ve dekorasyona ihtimam gösterdiğimiz kadar, huzurlu uykulara kavuşmanız içinde çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda yatak modelleri, nevresim takımları ve tabi ki uyku setleri de sayfalarımızda yer alıyor. Bu bağlamda son olarak Uyku Seti Taç ve Uyku Seti Karaca modelleri ile Uyku Seti Özdilek modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızın konuğu ise İstikbal. Geçtiğimiz günlerde İstikbal Uyku Seti Tek Kişilik modellerini incelediğimiz markanın bu defa çift kişilik modellerini mercek altına alıyoruz. İstikbal Dreamland Uyku Seti koleksiyonuna giriyor, sizler için markanın en yeni ürünleri olan, İstikbal senfoni Uyku Seti başta olmak üzere, İstikbal Matris Uyku Seti ve İstikbal Love me Uyku Seti modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Uyku Seti Nedir ?

Konuya girmeden hemen önce uyku setleri hakkında sizleri biraz aydınlatmak isteriz, zira daha önceden yayımladığımız konulardan edindiğimiz tecrübe bize bu açıklamaya itiyor. Uyku setleri genel olarak kış aylarında kullanılan ve yastık kılıfı, çarşaf, yorgan ve nevresimden meydana gelir. Kısacası bu bir yatak odası tekstil ürünüdür. Bu kısa açıklamanın ardında şimdi gelelim İstikbal’in yeni uyku setleri ve fiyatlarına…

İstikbal Uyku Paketi Modelleri ve Fiyatları

İstikbal uyku setlerini Dreamland yani uyku anlamına gelen bir koleksiyon ile müşterilerinin beğenisine sundu arkadaşlar. Koleksiyon tamı tamına 13 farklı seriden meydana gelirken bu seriler arasında en dikkat çeken ürünleri sizler için  hemen alt tarafta incelemeye başlıyoruz.

İstikbal Senfoni veya İstikbal Love me Uyku Seti

Neden böyle “veya” lı bir alt başlıkla konuya girdik hepiniz merak ediyorsunuzdur muhtemelen. Efendim markanın en tutulan modeli Senfoni Love uyku seti olarak geçiyor. Fakat insanlar ikisini bir araya getirmekte zorlandığı için buna kısaca Senfoni yada Love Me gibi farklı anlamlar yüklüyorlar. Romantizmi simgeleyen bir keman ile süslenen bu güzel uyku seti şu sıralar 400,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Matris Uyku Seti

Senfoni Love serisinin ardından markanın en çok dikkat çeken ürünlerinden biri ise Matris serisi arkadaşlar. Aslında neden bu kadar tutulduğunu anlayamadığımız ürün hafif retro tarzı kareli desenler ile dikkat çekerken minimalist yatak odası dekorasyonları için ideal bir seçenek olarak görünüyor. Ancak yinede aşağıda inceleyeceğimiz bir Terra yada Glory kadar iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ürünün fiyatı ise yine 400,00 TL civarında…

İstikbal Uyku Paketi Terra

Aslına bakarsanız İstikbal’in en güzel uyku setleri arasında yer alan bu ürün modern desenleri ile yatak odalarınıza bir dinamizm getirmeye hazırlanıyor. Soft tonları, modern desenleri ile yatak odalarında farklı bir şeyler isteyenler için son derece ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz bu ürün İstikbal Dreamland Uyku Seti modelleri arasında yer alırken, fiyatı da yukarıda bahsi geçen diğer modeller ile aynı.

İstikbal Uyku Seti Glory

Yatak odasında 4 mevsim sürekli bir bahar havası estirmek isteyenlerin tercihi olan Glory serisi adından da anlaşılacağı üzere bahar çiçeklerini yatak odalarınıza taşıyor. Üstelik fon olarak modernizm simgesi geometrik desenlerin kullanıldığı bu uyku paketinin fiyatı da diğer tüm Dreamland serilerinde olduğu gibi 400,00 TL.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir