İstikbal Cibinlikli Yatak Odası Sanki Bir Rüya

Cibinlikli Yatak Odası Takımları Masal Gibi

Fas’ın masalsı ve bir o kadar da romantik şehri Marakeş gecelerini andıran cibinlikli yatak modellerini İstanbul’da, Ankara’da yada Mersin’de yaşayan ve yatak odalarında bu tarz yataklar yada cibinlikli yatak odası takımları görmek isteyen okurlarımız için daha önce ki sayfalarımızda bir çok araştırma yapmıştık hatırlarsanız. Özellikle “yatak odası cibinlik nereden alınır ?” gibi sorular soran takipçilerimiz için markaların ürünlerini cibinlikli yatak odası bellona gibi başlıklar altında incelemiştik.

Yatak Odası Cibinlik Yapımı

Hatta maddi anlamda bütçeleri yetersiz olan okurlarımız için “Kendin Yap Cibinlikli Yatak Tasarımları” başlığı altında yatak odanıza son derece ucuz cibinlikli yatak tasarımı hakkında detaylı bilgiler verdik.

Bu makale içerisinde sizlere el yapımı cibinlik konusuna kasnaktan cibinlik yapımı gibi basit tüyolarla yol gösterdik. (Bu makaleyi okumak ve daha fazla bilgi almak adına linke tıklayarak konumuzu okumanızı öneririz.)

Cibinlikli Yatak Odası Takımları ile İstikbal

Bu sayfamızı ise böyle zahmetlere girmeden, yatak odasına şöyle büyüleyici, cibinlikli bir yatak odası yada yatak koymak isteyen takipçilerimize ayırdık arkadaşlar. Zira ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal yeni koleksiyonları içerisine bu tarz bir yata arayan potansiyel müşteriler için harika bir yatak ekleyivermiş.

Tabi bu eklenti binbirdekor.com editörlerinin de gözünden kaçmamış. O halde gelin İstikbal’in bu yeni cibinlikli yatak tasarımına hep birlikte göz atalım ne dersiniz ?…

İstikbal Cibinlikli Yatak

 

Bu makalemizi okuduktan sonra sanırım bir çoğunuzun yatak odası dekorasyonu hakkında ki fikirleri tamamen değişecektir, tıpkı benim gibi 🙂 Efendim ülkemizin en büyük mobilya ve ev tekstili üreticileri listesinin en başında yer alan İstikbal özellikle yeni yılda yeni sezon ürünlerine çok farklı seriler ekliyor ki buda binbirdekor.com ‘un dikkatinden kaçmıyor.

Bu yeni sezon ürünlerde ve özellikle yeni sezon yatak odası modellerinde en çok göze çarpan özellik ise led teknolojisinin sıkça kullanılması.

Cibinlikli İstikbal Yatak Odası Modelleri

İstikbal yeni sezon yatak odası modellerinde Led teknolojisini ve bu teknolojiyi adeta muhteşem bir kısrağı kontrol etmenizi sağlayan gem misali entegre ettiği uzaktan kumanda ile keyfinize göre kullanmanızı sağlayarak masalsı ürünlere imza atıyor, Tıpkı King Cibinlikte olduğu gibi.

Hemen alt tarafta birbirinden güzel görsellerini bir araya getirerek oluşturduğumuz foto galerimiz içerisinde inceleyebileceğiniz King cibinlik yatak, yatak odanıza fantastik bir güneş gibi doğarken 1.180,20 TL fiyatla satışa sunuluyor…

Cibinlikli Yatak Görselleri İstikbal Foto Galeri

 

Cibinlikli Yatak İçin Adres İstikbal Mağazaları

Üst tarafta verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal yatak odası kampanya ve indirimleri ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle en güncel bilgileri almak ve İstikbal yeni fiyat listesi hakkında bilgi almak adına İstikbal mağazaları yada İstikbal satış noktalarına uğramanızı öneririz.

“İstikbal Cibinlikli Yatak Odası Sanki Bir Rüya” Konusunda 3 Yorum Var

  1. bu cibinliği nasıl temin edebilirim acaba yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir