İstikbal Banyo Dolabı Modelleri 2019

Modern Banyo Dolapları

banyo dolap modelleri lavabolu banyo dolabı modelleri istikbal regia banyo mobilyaları banyo dekorasyon fikirleri banyo mobilyası çeşitleri… Hilton lavabo kavramı ile hayatımıza giren lavabolu banyo dolapları, şu an bir çok evin banyosunda lüksten daha ziyade kelimenin tam anlamı ihtiyaç olarak kullanılıyor.

2019 Banyo Dolapları

Bu tip lavabo kullanan bir vatandaş olarak bende çok memnun olduğumu belirtmeliyim arkadaşlar. Bir kere banyoda günlük olarak kullandığınız her şeyi ortalarda değilde dolaplarında gizliyor. Traş takımları, havlular, şampuanlar, jöleler hepsi dolap kapaklarının ardında.

istikbal regia banyo dolabı arte_2

Böylece banyonuzda daha derli toplu bir görüntüye kavuşuyorsunuz. Banyonuzun dekoratif anlamda güzelliği de cabası. Dolayısı ile banyolarını yenilemek isteyen binbirdekor.com takipçilerine de bu tür banyo mobilyalarını hararetle tavsiye ediyorum.

istikbal regia banyo dolabı arte_3

Avangart Banyo Dolap Modelleri

Nasıl bir banyo dolabı alayım derseniz, banyonuz genişse alabildiğine büyük bir banyo dolabı almanızı öneririm. Bu durumda günlük temizlik malzemelerinizi ve deterjanınızı da burada depolayabilirsiniz.

istikbal regia banyo dolabı arte_4

Örneğin İstikbal ‘in yeni koleksiyonlarında yer alan Arte başta da belirttiğim üzre banyonuz geniş ise muhteşem olur. Banyonuz o kadar geniş değilse de üzülmeyin, zira Arte banyo dolabı her mekana göre farklı boyut sunabilen seçeneklere de sahip.

KESİNLİKLE OKU !..   Vanucci'den Çağdaş Bir Banyo (PİETRA)

istikbal regia banyo dolabı arte_5

Ayrıca banyo aynasının açılarak dolap olma özelliği, metal kulpların estetiği, pvc dolap kapakları ile hakikaten hem şık, hem de kaliteli bir ürün olarak dikkat çekiyor…

 

istikbal regia banyo dolabı arte_6

 

istikbal regia banyo dolabı arte_7

Aramalar: bellona banyo dolabı istikbal yatak fiyatları istikbal katalog istikbal mağazaları fiyat listesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Eylül ayı bahçe ve çim bakımı nasıl yapılır ?…

Bahçe bakımı çim bakımı eylül ayında bahçeye ne yapılır eylülde hangi çiçek ekilir çimlere eylül...

Kapat